Art

Nowe serwisy, nowi partnerzy!

28.02.2014
Nowe serwisy, nowi partnerzy!

Początek Roku przywitał naszą firmę kilkoma znaczącymi wydarzeniami. Do partnerów naszej firmy dołączył serwis PocztaZdrowia.pl

Dodatkowo wdrożyliśmy zupełnie nową odsłonę serwisu RankingLekarzy.pl, z odświeżoną stroną główną i listą wyszukiwania. Równolegle uruchomiliśmy wersję beta serwisu HaloDoktorze.pl, gdzie każdy pacjent może zapisać się na wizytę przez Internet - obecnie możliwy jest zapis do kilkuset lekarzy w Warszawie, a niedługo dołączą inne miasta. Uruchomiliśmy także serwis z artykułami o zdrowym stylu życia, leczeniu i tematach ogólnozdrowotnych - HaloZdrowie.pl - i to właśnie w ramach serwisu HaloZdrowie.pl będziemy współpracować z serwisem PocztaZdrowia.pl

Poczta Zdrowia
 to bezpłatny newsletter zawierający informacje o terapiach naturalnych, których skuteczność jest dowiedziona badaniami naukowymi. Wskazuje on czytelnikom jak żyć długo i zdrowo, koncentrując się na najważniejszych problemach medycznych, takich jak: choroby układu krążenia, cukrzyca, zapalenie kości i stawów, osteoporoza, problemy z prostatą, depresja, bezsenność, szum w uszach, a nawet nowotwory. Na końcu każdego artykułu znajdują się przypisy zawierające źródła naukowe podawanych informacji. Czytelnik może więc sam je sprawdzić, a także porozmawiać na ich temat ze swoim lekarzem.

Newsletter ten można bezpłatnie zaprenumerować na  www.PocztaZdrowia.pl

Dodaj swój komentarz

Komentarzy: 0