Art

Depresja

Jestem na długotrwałym zwolnieniu lekarskim z rozpoznaniem: depresja somatyczna. Bolało mnie wszystko. Nie mogłam wstać z łóżka. Biorę leki. Czasem jest lepiej. Psychiatra polecił mi terapię psychologiczną. Jaką wybrać. Jest wiele metod. Podobno najskuteczniejsza, w moim przypadku, byłaby terapia poznawczo-behawioralna. Inne to podobno szarlataneria. A może ktoś ma namiary na dobrego psychologa w Łodzi.

Anonim 2016-05-07, 10:25

Ja mam to samo pytanie!

Marcin 2016-05-10, 20:58

Ja proponuję poszukać na http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/psycholog/lodz/ i np.posortować pod odpowiednim kątem

Anna 2016-05-14, 23:37

Proszę przede wszystkim udać się do dobrego psychologa - on doradzi odpowiednią terapię!

Marcin 2016-05-17, 11:39

Byłem zdołowany, znalazłem psychologa w Warszawie i się udało podnieść

Gość 2016-05-18, 23:08

Wydaje mi się, że najlepiej pójść do psychologa z polecenia. W moim przypadku zaczynałam terapię kilka razy, u kilku psychologów. Z niektórymi po prostu nie mogłam się porozumieć, coś nie grało, jakoś nie było “chemii”. Dopiero psycholog, którego poleciła mi znajoma okazał się strzałem w dziesiątkę.

Kamil 2016-10-03, 01:12

Psychoterapeuta, nie psycholog, to po pierwsze, po drugie chodzi chyba o depresję maskowaną? Pierwsze słyszę o “somatycznej”. Ale jak zwał tak zwał. Radzę wpisać w google “psychoterapeuta lodz” i, kierując się opiniami ludzi, dobrać odpowiedniego. pozdrawiam

Dodaj post