dr n. med. Wiesław Ślósarz

Psycholog, Seksuolog

Profesjonalne, obiektywne podejście do pacjenta, wiarygodność, poczucie bezpieczeństwa, zaufanie. Ogromne wsparcie indywidualne i dla całej rodziny.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Pan Wiesław spokojnie wysłuchał wszystkich moich problemów i przekazał co o tym sądzi. Byłem zaskoczony jak trafnie ujął mój problem. Polecam

Bardzo dobrze i profesjonalnie przeprowadzona wizyta. Pan Doktor od początku wzbudza zaufanie i zapewnia przestrzeń dla pacjenta na zebranie myśli. Poczułam się zaopiekowana i w końcu porządnie wysłuchana. Bardzo polecam

Podejście konkretne, pełne zrozumienia. Terapia przyniosła zdecydowaną poprawę. Godziny dopasowane do mojej pracy. Łatwy i szybki kontakt.

Łatwy i szybki kontakt.

Dr.Ślósarz pootwierał mnie i przeprowadził suchą stopą przez kryzysy. Ma zaskakująco skuteczne metody nawet na tak specyficznego człowieka jak ja. Polecam.

Ja miałem zupełnie inne odczucia dotyczące mojej wizyty u dr Ślósarza. To świetny seksuolog. Mój problem zdiagnozował już po kilkunastu minutach i zaproponował terapię poznawczo-behawioralną. Mam zadania, które sam muszę wykonać. A raczej przepracować we własnej relacji. Zupełnie nie rozumiem tych złośliwych wpisów - chyba konkurencja - albo jakiś zdesperowany człowiek to napisał. W moim przekonaniu to świetny seksuolog. Warto też poczytać trochę jego tekstów, które publikuje na swojej stronie. Jest to kompendium wiedzy i czasami może obyło by się bez terapii. Polecam. Tak trzymać Panie Wiesłwie. Dziękuję. Przemek

Początek wizyty był dla mnie trudny - bo nie czuję się dobrze w takim kontakcie zwłaszcza z lekarzem seksuologiem. Ale dr Ślósarz zachował się jak profesjonalista i wytłumaczył mi, że takie problemy ma dużo jego pacjentów. Wizyta trwała około 45 minut. Jestem zadowolona i pełna nadzieji. Pozdrawiam

co tu dużo pisać =.=? człowiek jest fatalnym lekarzem, nie jest osobą kompetentną.. zamiast naprawiać potrafi wszystko zepsuć

co tu dużo pisać =.=?

Osoba ta nie posiada żdnych kwalifikacji do psychoterapii i kierowania na badania z zakresu analityki medycznej. Osoba ta kazde zdanie zdaczyna od JA i jest strasznie narcystyczna. Często kłamie na swój temat i krytykuje innych specjalistów. Na wizyte rezerwuje 45 minut, ale ucina sobie pogaduszki telefonicznie w trakcie wizyty. Kiedyś przerwał wizytę, gdyż twierdził, iż czeka juz następny pacjent, ale 15 minut później zaparkował swój samochód obok mojego. Kłamca! Dla niego liczy się tylko kasa i często podpytuje pacjentów o dochody. Radzę unikac!!!!!

Poważny,raczej małomówny,preferuje działanie bez zbędnego owijania w bawełnę.W sytuacji ,gdy los po kolei zsyłał na moją rodzinę wszystko,co porządnym ludzim nie zdarza się nawet w najgorszych snach,potrafił zastosować nietuzinkowe rozwiązania i uchronić nas przed farmakologicznym leczeniem psychiatrycznym.Człowiek o wielkiej intuicji.Zawsze,nawet w najtrudniejszych okresach powtarzał: warto,wierzę,trzeba brać się do roboty,a nie bić pianę.Polecam go bardzo.