dr n. med. Paweł Piekarski

Neurochirurg

Niestety nie polecam tego lekarza. Dwóch innych neurochirurgów bez chwili zawahania orzekło, że mój przypadek kwalifikuje się do operacji. Wg dr Piekarskiego trzy rozległe przepukliny i zmyk można poddać skutecznej rehabilitacji. Być może trafiłam na "gorszy dzień" pana doktora, a może mój przypadek po prostu go przerósł, niemniej jednak na podstawie swoich doświadczeń nie polecam tego specjalisty.

Pan dr. Piekarski z polecenia ,na wizyte umowilam się z wynikiem tylko tomografu Pan Dr powiedzial że to wystarczy . Na wizycie stwierdzil ze na podstawie tomografu nie jest w stanie ocenic jakie zniszczenia sa w kręgosłupie (250zl poszlo ....) i tyle z wizyty ,zero lekow a bol masakryczny nic .... tylko informacje prosze przyjsc jak bedzie zrobiony rezonans. Rezonans zrobilam ,mam wynik to teraz nie ma mozliwosci sie dodzwonic do dr. Piekarskiego ani umowic czy to na stronie czy to telefonicznie . Zawiodlam sie ,bo czytalam same pozytywne opinie, lekceważy pacjeta nieladnie.

Neurochirurg p. dr. Piekarski Paweł jak i p. dr. Kozłowski Andrzej to najwyższej klasy specjaliści i serdeczni ludzie. Operacja kręgosłupa wykonana przez ich zespół to godzina snu i nazajutrz wstaję. Taka troska o samopoczucie po zabiegu i cierpliwość to cechy unikalne. Dobrze wspominam również miły personel medyczny oddziału chirurgicznego w Bielsku Podlaskim. Leszek.Z

Leszek.Z

rozpoznanie W NMR kregosłupa L/S- stenoza kanału kręgowego na poziomie l4/l5 z zajeciem zachyłka bocznego lewego 4 dzień po operacji i jest super zero bólu. Czemu człowiek czekał tak długo. Operował mnie zespół Pawła Piekarskiego i Dr Andrzeja Kozłowskiego w Bielsku Podlaskim i jestem bardzo zadowolony zero komplikacji. Polecam z całego serca , niema co się męczyć na tabletkach(zastrzykach) szybko w kolejkę i do cięcia . Mały zabieg ,szybki i bez bolesny. Dziękuję za miłą opiekę i za nowe życie.

Witam wszystkich . Mariusz G. z Łomży. Jestem 4 dni po operacji : "FENESTRACJA L5/S1 LEWOSTRONNA I USUNIĘCIE J. MACIEŻDŻYSTEGO L5/S1", przez zespół Dr. Pawła Piekarskiego i Dr Andrzeja Kozłowskiego w Bielsku Podlaskim. Ludziska to najlepsi specjaliści jakich spotkałem. Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne opinie. Mistrzostwo świata. 3 lata spędzone na zastrzykach bez sensu.Inni lekarze byli takiego zdania:"chodzisz pan to chodź, jak się przewrócisz to dopiero operacja". Większość myśli że operacja kręgosłupa wiąże się z ryzykiem wylądowania na wózku. Nigdy w życiu!! Malutki bezinwazyjny zabieg. Jedna wizyta u Dr. Piekarskiego rozwieje ...

Malutki bezinwazyjny zabieg. Jedna wizyta u Dr. Piekarskiego rozwieje cały lęk. Do samego końca czułem się bezpiecznie. Na drugi dzień po operacji chodziłem już na własnych nogach.

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam.Miły, uprzejmy, przesympatyczny. Miałam dyskopatię kręgosłupa lędźwiowego, doktor zaproponował mi najmniej inwazyjną metodę leczenia-nukleoplastykę. Minęło 5 lat, a ja nie żałuję, czuję się świetnie, a przed zabiegiem nie mogłam już chodzić.Panie doktorze, dziękuję!

wspaniały lekarz, fachowiec, człowiek, polecam!

wspaniały lekarz, fachowiec, człowiek, polecam!

Jetem właśnie piec dni po operacji kregosłupa,ktOrą przeprowadzili pan dr. PAWEŁ PIEKARSKI i pan dr KOZŁOWSKI .Szukajac przed operacją opini na temat specjalisty neurochirurgi czesto spotykałem się z nazwiskiem pana doktora lecz nigdzie nie było opini na temat umiejetnosci i sposobu leczenia owego lekarza.Zatem powiem wam ze jak najbardziej polecam leczenie u tego lekarza ,profesjonalne podejscie do pacjenta,wysokie umiejetnosci neurochirurgiczne,miły ,zyczliwy człowiek i na prawde bardzo dobry lekarz ,to kilka z wielu pozytywnych słow ktorymi mogłbym okreslic pana doktora .Moja dolegliwosc to, dyskopatia dwoch dysków kregosłopa z dwoma przepuklinami uciskajacymi na nerwy.Djaknoza ,po rezonansie magnetycznym była szybka tak samo jak, decyzja co do sposobu wyleczenia mnie z moich dolegliwosci.<<-dyskopatia>>-sposob leczenia ,operacyjny-.od tych słow mineło dwa tygodnie i znalazłem sie w Szpitalu w Bielsku Podlaskim (w ktorym pan dr.Piekarski mnie operował) pierwszy dzien chospitalizacji to wywiad chorobowy ,oraz robienie wynikow,z koleji drugi dzien to zabieg, ktory trawa ok połtorej godziny .Moj całkowity pobyt w szpitalu trawał cztery dni ! Wyszedłem ze Szpitala i czuje sie swietnie (oczywiscie sa lekkie bole ale po zazyciu ketanolu ,ustepuja )Tagże jesli chcecie,a raczej mósicie poddac sie operacji to polecam oddac sie pod opieke profesjonalisty pana dr.Pawła Piekarskiego i Szpitala w Bielsku Podlaskim. Umiejetnosci pana doktora sa bardzo wysokie ,jest to na prwde wysmienity fachowiec w swojej dziedzinie.Po operacji i wybudzeniu doktor przyszedł do mnie oraz do kolegi ktory wraz ze mna podał sie operacji naprawy kregosłupa i cały czs monitorował nasze samopoczucie ,widac było ze zalezy mu na pacjecie i ze nie jet mu obojetne jak sie czujemy.Około jednego dnia po operacji czułem jeszcze dretwienie palca prawej stopy ,troszke mnie to zanipokoiło poniewaz tego bałem sie najbardziej przed operacja , obudze sie i bede mial zdretwiałe nogi lub wogle nie bede ich czuł ,takie mysli pojawiały sie samoistnie w mojej głowie .Doktor mówil ze moze tak byc przez pare godzin ,a potem to ustapi i faktycznie ustapiło ! Jest juz wszystko w pozadku i odretwienie palca ustapiło.Dziekujac panu doktorowi oraz personelowi oddziału chirurgi czekam na zdjecie sześciu szwów i powrotu do normalnego zycia bez bulu. A cha jeszcze pare słow na temat opiki szpitalnej :opieka w szpitalu - profeska ,mile ,opiekuńcze ,życzliwe pielęgniarki jak wiecie to żadkosć z która spotkacie sie właśnie w Bielsku. Słyszeliscie kiedys aby pielegniarka pytała pacjeta czy jest mu wygodnie, czy poduszka jest wygodna lub czy w czymś moze mu pomuc? ja własnie spotkałem sie z czyms takim poraz piewszy i to własnie w Bielskiu !!!! Reasumujac wszystko jest ok, jestem bardzo zadwolony z opiki lekarskiej oraz szpitalnej jesli miałbym kogos polecic to na 100% polkecam dr.Piekarskiego i Szpital w Belsku Podlaskim .NIE bojcie sien operacji bo,,nie traki djabeł straszy jak go opisują",jesli oddacie sie w rece fachowca to wszystko musi byc ok!!
POZDRAWIAM PANA DOKTORA PAWŁA PIEKARSKIEGO ORAZ ZESPÓŁ OPIEKI MEDYCZNEJ ODDZIAŁU CHIRURGI W BIELSKU PODLASKIM!!!
Piotr K.