dr Leszek Majkowski

Chiropraktyk

Do Pana Leszka trafiłem już kilka lat temu, z bólem pachwiny, który trwał już cztery lata... byłem z tym prywatnie u kilku lekarzy, ale albo nie wiedzieli co mi jest, albo wręcz twierdzili, że nie ma mnie prawa boleć w tym miejscu. Rezonans magnetyczny też nic nie wykazał. Opowiedziałem Panu Leszkowi gdzie mnie boli, gdzie mi ból promieniuje i jak sobie pachwinę uszkodziłem. Już na pierwszej wizycie Pan Leszek mnie naprawił, ból odszedł. Dla mnie były to najlepiej wydanie pieniądze w życiu, tak więc szczerze polecam :)

Polecam super lekarz zna się na tym co robi 😊Nie ma co się zastanawiać jak coś boli to śmiało iść ręce , które leczą😊

Witam wszystkich jestem wielkim cykorem poszłam z polecenia klienta i nie żałuję po pierwszej wizycie wrócił mi uśmiech 😀Polecam z całego serduszka 😊fachowość, ręce które leczą 😊Karolajna

polecam z calego serca Pana doktora Majkowskiego - jest to lekarz z ogromną wiedzą i empatią pomógł mi w bólach kręgosłupa !!!!

Do pana Leszka zgłosiłam się z bólami odcinka lędźwiowego kręgosłupa trwającymi od 17 lat. Obecnie po 6 wizytach kręgosłup nie boli mnie prawie wcale. Pan Leszek zrobił bardzo dokładny wywiad, nawet pokazał mi filmik o budowie kręgosłupa, wytłumaczył przebieg terapii. Jako jedyny doszedł do tego, że problemem jest także staw krzyżowy. Szczerze polecam!

Przyszlam z ogromnym bolem szyi. Nie moglam wykonywac ruchow glowa. Pan doktor pomogl mi i od razu poczulam sie lepiej. jest niebywale profesjonalny i uprzejmy. Rowniez Pani Hania ma nadzwyczajne serce i podejscie do osoby w potrzebie. Polecam z calego serca!

Polecam z calego serca!

Dobry, kompetentny lekarz, poświęca sie pacjentowi, daje wybór ceny

Dobry, kompetentny lekarz, poświęca sie pacjentowi, daje wybór ceny

Pan doktor szczegółowo zapoznał się z dokumentacją, wysłuchał mnie dokładnie i zbadał. Wytłumaczył na modelu kręgosłupa na czym polega moja dolegliwość. Już po pierwszej wizycie odczułem poprawę. Zabiegi u Pana doktora są kompletnie bezbolesne. Zarówno Pan Leszek jak i jego małżonka to niezwykle sympatyczni ludzie. Na wizytę poszedłem, gdyż przeczytałem pozytywne opinie w internecie i sam teraz z czystym sercem mogę polecić tego specjalistę. Wcześniej chodziłem do innych lekarzy i na fizykoterapię itd i byłem już dość mocno zdołowany, gdyż poprawy nie było wcale lub niewielka i krótkotrwała. Teraz mam zupełnie inny komfort życia.

Do Państwa Majkowskich trafiłam po przebytej rwie kulszowej, przed rozpoczęciem terapii za namową Pana Leszka zrobiłam rezonans. Okazało się, że mam wypuklinę i dwie przepukliny międzykręgowe w tym jedną operacyjną. Wcześniej lekarze(byłam u kilku)twierdzili na podstawie rtg (!)że to tylko wypuklina i nie skierowali mnie na żadne dodatkowe badania.Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Leszka wiem co mi jest i czekam na operację. Jestem po 5 wizytach u Państwa Majkowskich, czuję się dużo lepiej, prawie wcale nie dokuczają mi bóle, a wcześniej nie było dnia, żebym ich nie odczuwała. W gabinecie Państwa Majkowskich panuje sympatyczna, rodzinna atmosfera. Pani Hania i Pan Leszek to cudowne osoby, bardzo kompetentni, ale też przemili i z poczuciem humoru.Polecam na 100%!!
Wdzięczna pacjentka z Olsztyna

Z całą odpowiedzialnościa polecam Pana Doktora Majkowskiego.

Z całą odpowiedzialnościa polecam Pana Doktora Majkowskiego.