Andrzej Kozłowski

Neurochirurg

Pan dr Andrzej Kozłowski jest mistrzem w swojej dziedzinie. Jestem blisko 3 miesiące po operacji, którą wszyscy wokół mi odradzali - standard: "operacja to ostateczność..." itd. Czuję się doskonale, a o operacji przypomina mi jedynie niewielka blizna. Zdecydowanie lekarz godny zaufania.

Jest wspaniałym lekarzem. Pomógł mi w cierpieniu od razu. W dolegliwościach kręgosłupa polecam wszystkim.

Doktor Andrzej Kozlwoski oraz Doktor Pawel Piekarski to wspaniali lekarze neurochirurdzy. Bardzo uprzejmi dla pacjentow. Wysokiej klasy specjalisci o duzej wiedzy i doswiadczeniu. Dzieki nim jestem wolna od bolu ktory doskwieral mi przez dluzszy czas. Polecam serdecznie!!!!!

Polecam serdecznie!!!!!

POLECAM Z CALEGO SERCA BYLAM U DR. NA WIZYTACH NA KTORYCH MI WYTLUMACZYL WSZYTKO DOKLADNIE WYTLUMACZYL NA CZYM POLEGA MOJA CHOROBA JAK WYGLADA OPERACJA I JAKIE SA MOZLIWOSCI PRZESZLAM OPERACJE KTORA WYKONAL PAN DR.KOZLOWSKI W SUWALKACH I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA WRACAM DO ZDROWIA WSZYSTKO SIE UDALO KONTAKT Z DOKTOREM KOZLOWSKIM DOSKONALY NIEBYLO RZDNYCH PROBLEMOW JEZELI SZUKACIE DOBREGO NEUROCHIRURGA Z POWOLANIA TO TYLKO I WYLACZNIE DR.KOZLOWSKI.

polecam z calego serca doktora kozlowskiego bardzo dobry lekarz rzeczowy mily uprzejmy wszystko dokladnie mi wytlumaczyl na temat mojej choroby i operacji juz po drugiej wizycie zostalam zapisana na operacje bez zadnych problemow i dodatkowych kosztow mozna wszystko ustalic telefonicznie co sie chwali nie trzeba kilka razy jezdzic na wizyte palatna tylko przez telefon mi powiedzial co i jak.

Cóż...zdecydowanie lepszy kontakt z dr.Piekarskim ale tu nie o nim. Dr.Kozłowski przed operacją owszem miał czas ale po...niedoinformowana wyszłam ze szpitala. Kontakt tel.prawie niemożliwy. Po za tym czułam się zbywana gdy zadawałam pytania. Wcale nie jest lepiej choć wierzę że w końcu będzie. Co do uprzejmości - bardzo miły-tego nie można mu odmówić. Wiem,że ilość pacjentów ,operacje, podróże od szpitala do szpitala ,a i dojazdy do gab.prywatnych. są męczące i wymagają pośpiechu ale pacjent nie powinien być traktowany jak produkt wychodzący z taśmy. Przykre doświadczenie było 😞

Jestem po miesiącu od operacji.Czuję się z dnia na dzień coraz lepiej.Pan doktor Kozłowski jest godny polecenia.Jestem zadowolony, że zdecydowałem się na operację u doktora.Polecam

Super doktor uratowałmi życie życzliwy pomocny operował mnie z dr.Piekarskim polecam jak najbardziej

W listopadzie ubiegłego roku minął rok od operacji kręgosłupa. Cały czas od operacji nie było z nim żadnych problemów. Przed i po operacji wspaniałe podejście doktora. Polecam lekarza i obsługę w szpitalu w Bielsku Podlaskim.

Dziwi mnie ilość pozytywnych komentarzy i opinii. Mam jak najgorsze wspomnienia z tym elementem o czym nakręciłem film będący moim świadectwem w sprawie nieuczciwego... - https://www.youtube.com/watch?v=oarJoh9QQAs