prof. dr hab. n. med. Rafał Paluszkiewicz

Cudowny lekarz, wspanialy czlowiek. Dziekuje za troske, profesjonalizm, opieke. Lekarz z ogromna wiedza i zaangazowaniem.

Lekarz godny polecenia. Pełny profesjonalizm. Świetne podejście do pacjenta, wysoka kultura. Pan doktor uratował moje młode życie z otyłości patologicznej. Pomógł mi zmienić życie na lepsze, bez żadnych dowodów wdzięczności ani dodatkowych pieniędzy. Lekarz z powołania, nie z przymusu. Polecam!!!

Polecam to lekarz z powołania - ale lekarz nie cudotwórca byłam jego pacjętką bez dodatkowych podtekstów to co zrobił to mistrzostwo

Pan profesor uratował mnie (w sumie życie) z IV stopnia żylaków przełyka i marskości wątroby, Dziękuję.

najlepszy z lekarzy uratował mi życie w2000r przeprowadził zespolenie na drogach żółciowych imimo przepukliny rozworu przełykowego ,cukrzycy ,astmy i 66 lat żyję

Jestem bardzo wdzięczny Panu profesorowi Rafałowi Paluszkiewiczowi, który zajmował się mną w lutym 2012 r. Dzięki niemu czuję się wspaniale mimo bardzo poważnej operacji wątroby. Mam znowu chęć do życia. Polecam profesora Rafała Paluszkiewicza każdemu kto ma problem zdrowotny. Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą opiekę. Z wyrazami szczerego szacunku pacjent Stefan Jerynkicz z Chodzieży.

Mialam przyjemnosc leczyc swoje dziecko u Pana Doktora. Bardzo mi pomogl. Bez dowodow wdziecznosci.

Jest to niebywale ordynarny i msciwy czlowiek. Zdecydowanie nie polecam.

Jest to niebywale ordynarny i msciwy czlowiek. Zdecydowanie nie polecam.

Ten Pan Profesor zajmuje sie tylko pacjetami ktorzy pamietaja o "dowodach wdziecznosci" a w kwestii opieki nad innymi - no coz nic by tam nie dzialalo gdyby nie siostry.Nigdy nie wytlumaczyl metody leczenia . Nigdy wiecej takiego doktora!!! niestety nie mialem pieniedzy na dowod wdziecznosci

Kilka lat chodze do dr.Paluszkiewicza-to świetny fachowiec,otwarty dla pacjentów,potrafi wytłumaczyć,ocenić realnie stan zdrowotny pacjentów,leżałam na oddz,na Banacha-i miałam okazje obserwować go-naprawdę świetny lekarz dużą kulturą osobistą i uprzejmością.Nie zdarzyło się-by był niemiły dla pacjenta-ani dla personelu.Zdecydowanie polecam!