lekarz Roman Brzóska

Dr Brzóska jest rewelacyjnym lekarzem, jedynym w swoim rodzaju. Przede wszystkim jest mega fachowcem, niesamowicie uprzejmy, troszczy się o swoich pacjentów. Doskonale zajmuje się barkami, a ja miałam szczęście operować u niego kolano. Od operacji minęło parę lat i wszystko działa jak należy. Pozdrawiam serdecznie

Witam, Koncem roku 2018 doznalem kontuzji barku, w lutym 2019 roku poddalem sie operacji w jednej z polskich klinik gdzie uwazam, ze nie do konca zostalem zrozumiany pod katem tego czym sie na co dzien zajmuje, w wyniku czego poczatkiem grudnia tego samego roku przy podciagnieciu sie na drazku doszlo do repozycji stawu ramiennego po raz drugi. Szczerze mowiac zalamalem sie, poniewaz wiem jak reka jest mi potrzebna, stracilem nadzieje I wtedy pojawila sie mozliwosc wizyty u Dr. Brzoski, bardzo duzo slyszalem opinini na temat tego doktora, oczywiscie samych pozytywnych, ...

Witam,
Szczerze mowiac zalamalem sie, poniewaz wiem jak reka jest mi potrzebna, stracilem nadzieje I wtedy pojawila sie mozliwosc wizyty u Dr. Brzoski, bardzo duzo slyszalem opinini na temat tego doktora, oczywiscie samych pozytywnych, pojawilo sie swiatelko I nadzieja na to, ze I ja moge wrocic do spelniana marzen. Dr. Brzoska od razy wiedzial co mi dolega oraz jak pomoc, wiekszosc mowila mi "zrobi sie to I to I wszystko bedzie dobrze" natomiast Dr. Brzoska powiedzial, ze w medycynie nic nie jest pewne co pokazuje jakim jest fachowcem, wrocily nadzieje, a nawet pewnosc tego, ze znow w pelni bede mogl czekac z zycia. Dr. Brzoska jest najlepszym czlowiekiem do wspolpracy jakiego Dane bylo mi poznac, jest zyczliwa I pelna zrozumienia osoba do tego I zartowac tez potrafi:D po raz kolejny podkresle, ze jest 100% -owym fachowcem. Jestem 5 miesiecy po operacji Latarjet oraz rekontrukcji sciegna m. Nad oraz podgrzebieniowego, przykladam sie ostro do rehabilitacji, a postepy sa zaskakujace. W sierpniu mam kolejna wizyte I nie potrafie doczekac sie kiedy znowu odwiedze Dr. Brzoska. Szczerze moge powiedziec, ze jest po to by na prawde pomagac, a barki przed doktorem nie maja tajemnic (pewnie sie boja):D
Tak wiec jesli ktos sie jeszcze zastanawia to juz nie powinien:) Doktor wart kazdych pieniedzy, a zdrowie jest przeciez bezcenne.
Pozdrawiam

Witam. Powinna być jeszcze jedna kategoria, w której dr Brzóska ma 5 gwiazdek - wybitny specjalista. 5 lat po operacji skatowanego barku i mogę teraz robić wszystko. Miałem całą stronę A4 różnych urazów. Albo nikt nie chciał tego operować, albo nie dawał żadnych szans na pełną sprawność. Te 5 lat jest chyba dobrą wizytówką. Pozdrawiam i dziękuję.

Pozdrawiam i dziękuję.

Witam. Nie spełna miesiąc temu pojechałem na pierwszą wizytę do doktora.Już przy pierwszym spotkaniu dał się poznać z bardzo dobrej strony a mianowicie poświecił dużo czasu na wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku po czym zakwalifikował do operacji.Przez ostatni rok leczyłem bark zachowawczo poprzez rehabilitacja ,zastrzyki i lasery. Niestety żaden z ortopedów u których bywałem nie postawił jasnej diagnozy a bark z dnia na dzien bolał tak samo mimo codziennych treningów z fizioterapeutom.Jesli chodzi o dr.Brzóske to uważam że jest specjalistą na światowym poziomie!Jest inteligętny i w fachowy sposób podchodzi do ...

Witam.
Nie spełna miesiąc temu pojechałem na pierwszą wizytę do doktora.Już przy pierwszym spotkaniu dał się poznać z bardzo dobrej strony a mianowicie poświecił dużo czasu na wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku po czym zakwalifikował do operacji.Przez ostatni rok leczyłem bark zachowawczo poprzez rehabilitacja ,zastrzyki i lasery. Niestety żaden z ortopedów u których bywałem nie postawił jasnej diagnozy a bark z dnia na dzien bolał tak samo mimo codziennych treningów z fizioterapeutom.Jesli chodzi o dr.Brzóske to uważam że jest specjalistą na światowym poziomie!Jest inteligętny i w fachowy sposób podchodzi do pacjenta.Uważam że mój przypadek był bardzo poważny ponieważ miałem liczne obrażenia które były spowodowane na skutek złego wyciskanie(przez wiele lat)na ławeczce płaskiej oraz różnymi sztukami walki.Doktor w fachowy sposób nie wzbudzając nie pokoju wytłumaczył wszsytko co trzeba zrobic. Obecnie jestem po zabiegu i czekam z niecierpliwością na ściągnięcie ortezy a żeby zacząć rehabilitację i wszsystko od początku.
Dr.Brzózka od początku do końca zachował się jak fachowiec!Po operacji przyszedł na sale aby zobaczyć jak pacjent się czuje i tak samo było następnego dnia.
Przeznacza tyle czasu ile pacjent potrzebuje,swobodnie można zadać mu szereg pytań.
Żadko kiedy spotyka się fachowca tak wysokiej klasy z takim podejściem do ludzi.Dr. Brzósce życzę dużo sukcesów na swojej drodze i jeszcze wiecej umiejętności w przeprowadzaniu operacji (o ile jest to możliwe :).
Wszystkim tym którzy mają poważne problemu z barkiem z czystym sumieniem polecam dr Brzóske!Warto przejechać pół Polski. Pozdrawiam!

Wysokiej klasy specjalista.Niezwykle dokładnie przeprowadza badanie barku.Nie lekceważy żadnego pytania,żadnej wątpliwości pacjenta.Już na pierwszej wizycie,na którą przyjechałam przerażona z innej części Polski,stworzył bardzo miłą,wzbudzającą zaufanie,atmosferę i pewność wyleczenia.Jestem wdzięczna Panu Doktorowi i polecam innym Jego fachowość i kompetencje.

Wzorzec lekarza. Uprzejmość, kompetencja, bardzo kontaktowy i wzbudzający zaufanie. Jeśli ktoś ma uraz barku, to ten lekarz w 100% gwarantuje sukces w jego wyleczeniu, zapomnisz o swoim barku, ja inni Jego pacjenci są tego najlepszym przykładem. Lekarz godny najlepszej rekomendacji i polecenia, Krzysztof Borowicz

Lekarz godny najlepszej rekomendacji i polecenia,
Krzysztof Borowicz

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli . Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli .
Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam

Naciągnął mnie na artroskopie barku, która mi w ogóle nie była potrzebna. Ręka boli nadal jak diabli. Na operację musiałem wziąć kredyt, którego teraz nie mogę spłacać, bo nie jestem w stanie pracować z powodu bólu, ani nie stać mnie na dalsze leczenie. Dzięki doktorze!

Moralne dno, podejmie się każdej operacji byleby zgarnąć kasę. U mojej matki cierpiącej na zespół Muenchausena wykona zbędną operację barku, w efekcie dopiero teraz stała się kaleką i naciąga ją na kolejną operację.

Moralne dno. Wykona każdą operację byleby skasować forsę. U mojej matki cierpiącej za zespół Muenchausena wykonał operację barku, która doprowadziła do pogorszenia stanu zdrowia, teraz naciąga ją na kolejną operację.