lekarz Adam Bargieł

Traumatolog, Ortopeda

Nie polecam , lekarz był nieuprzejmy , nic z wizyty się nie dowiedziałam.

Nie polecam , lekarz był nieuprzejmy , nic z wizyty się nie dowiedziałam.

GDYBY PAN DOKTOR WYTŁUMACZYŁ MI PRZED OPERACJĄ NA CZYM ONA BĘDZIE POLEGAĆ, PEWNIE UCIEKŁABYM W POPŁOCHU... TERAZ, PO OPERACJI - GDY OTRZYMAŁAM ZDJĘCIA RTG NA PŁYCIE I MOGĘ PORÓWNAĆ - " PRZED I PO" - JESTEM OLŚNIONA. ISTNY MAJSTERSZTYK... A ŻE NIE SPŁOSZYŁ MNIE PAN PRZEDWCZESNYM OPOWIADANIEM " NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ" ...? WIDAĆ JEST PAN RÓWNIEŻ ZNAKOMITYM PSYCHOLOGIEM. GRATULUJĘ ( TAKŻE SOBIE, ŻE BYŁAM W TAK DOBRYCH RĘKACH)

Nigdy nie sądziłam, że operacja Halluxa może przynieść aż tyle pozytywnych zmian w całym organizmie. Przywrócił mi Pan harmonię i równowagę w zoperowanej kończynie. Odczucie błogiego w niej ciepła, (którego zaznaję po raz pierwszy w życiu:)) oraz takiej przestrzeni w kolanie i biodrze... Krąży nareszcie krew SWOBODNIE. Dziękuję jak nie wiem co!

Panie Doktorze. Ależ pięknie zoperował mi Pan Halluxa. Pobyt u Pana na oddziale wspominam z nostalgią (. A że goi się jak na psie :))) - niebawem zgłoszę się z tym większym... Szczerze mówiąc : nie mogę się doczekać... Czuję się bardzo, ale to BARDZO zaopiekowana przez Pana Załogę. Załączam szczególne podziękowania dla Pań salowych i Pielęgniarek - ze szczególnym uwzględnieniem PANI BASI. Do miłego zobaczanie!

Czuję się bardzo, ale to BARDZO zaopiekowana przez Pana Załogę.
Do miłego zobaczanie!

Bylam pierwszy raz ktos mi polecil p doktora i przyznam ze tlumaczenie choroby jest na plus jest bardzo mily ,uprzejmy nie zauwazylam nic co by moglo zwrocic moja uwage .DUZY PLUS .POLECAM.......Jestem z P rzedborza i naprawde jest godny polecenia.

Nie rozumiem skąd tyle pozytywnych komentarzy... Kiedy byłem u niego z bólem kolana, przedstawiłem mu dokładne zdjęcie USG, na którym wyraźnie widać uszkodzoną łąkotkę. Od odparł "a gdzie zdjęcie RTG?". Robiłem zdjęcie RTG, ale nic z niego nie wynikało, dlatego zdecydowałem się prywatnie na USG które jest o wiele dokładniejsze, a on mnie po prostu wywalił z gabinetu. Poza tym ciekawostka - w kolejce do niego było 14 ludzi, wszystkich obsłużył w 34 minuty z zegarkiem w ręku

humorzasty ale opinie ma świetną jako specjalista

humorzasty ale opinie ma świetną jako specjalista