dr n. med. Adam Borzęcki

Dermatolog

tragedia nie polecam ....... odradzam kontakt, popełnia kardynalne błędy w leczeniu ,podaje sterydy tam gdzie ich podać nie wolno, ....

tragedia nie polecam .......

Polecam z całego serca !!!! Doktor już raz wyciągnął mnie z choroby , kilka lat temu . Postawił na nogi i fizycznie i psychicznie . Teraz znów toczymy walkę . Czuję się zaopiekowana , poinformowana i z ogromną nadzieją 💪 Jest najlepszy !!!!!!! Lekarz z ogromnym sercem , wiedzą i powołaniem.

Wspaniały specjalista! Ponadto lekarz podchodzący do pacjenta z sercem. Cieszę się, że po wielu latach zmagania z chorobą udało mi się w końcu trafić pod opiekę Pana doktora Adama Borzęckiego. Na efekty leczenia nie musiałam długo czekać. W końcu ktoś mi pomógł.

W życiu nie spotkałam tak nie miłego lekarza. Komentuje wygląd pacjentów. Mi powiedział,że jestem krową skoro mam kolczyk w nosie. Problem z brodawkami olał i kazał wyjść z gabinetu. Nie polecam

Specjalista najwyższej klasy, Pan Doktor wyleczył mnie całkowicie z niejednego schorzenia. Dziękuję uprzejmie za pomoc!

Nie zostalam pozostawiona samej sobie w narastającej chorobie. Mimo ogromu pacjentów tego dnia, profesor przyjął mnie i nawet starał pocieszyć. Śmiało moge polecić każdemu, komu zdrowie jest mile i chce o nie walczyć.

Śmiało moge polecić każdemu, komu zdrowie jest mile i chce o nie walczyć.

Warto pójść do Doktora, jeśli szuka się dobrego i skutecznego leczenia. Inni lekarze dawali mi różne leki, niby zrobili badanie mykologiczne skóry -ale jak się okazało- wyniki powinny być po dwóch tygodniach a nie po jednym, bo to za krótko. Mój stan się ciągle pogarszał, plam było coraz więcej. Po jednej wizycie u dr Borzęckigo wszystko zaczęło znikać. Naprawdę polecam.

Pan doktor jest bezpośredni, konkretny, a co najważniejsze godnym polecenia specjalistą z odrobiną dobrego humoru!

Na pierwszej wizycie wydawalo sie ze ma podejscie do pacjenta i do jego choroby ,zadnych konkretnych badan nie zleca ,przepisuje leki pacjentowi zeby tylko go uspokoic . Zaś na drugiej wizycie mowi prosze sie nie przejmowac choroba

Jak najbardziej polecam. Po dwumiesięcznym leczeniu nie ma śladu trądziku. Pan doktor może i ma specyficzne podejście do pacjenta, ale ja akurat lubię tego typu ludzi.