dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

NIE MA TAKICH SŁOW ABY OPISAĆ DOKONANIA PANA DOCENTA. DZIĘKUJE Z CALEGO SERCA ZA URATOWANIE ŻYCIA 24 LATA TEMU. 12 GODZINNY ZABIEG I USUNIECIE TEGO POTWORA ZWACEGO SIĘ NEUROBLASTOMA Z MOJEGO MALUTKIEGO WTEDY BRZUSZKA. POZDRAWIAM SERDECZNIE . WDZIECZNY RAFAL WRAZ Z RODZICAMI

Ja rowniez POLECAM Pana Docenta ;) bylam operowana 32 lata temu. Jako noworodek :) Miałam przepukline przepony. Dzięki Panu Docentowi zyje i jestem zdrowa kobieta :) DZIĘKUJĘ BARDZO :)

Za pośrednictwem tej strony chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi doc. Adamowi Byśkowi za opiekę nad naszym synkiem ( usunięcie guza - neuroblastoma ), za poświęcony czas oraz za bardzo cenne uwagi których Pan Doktor udzielił nam podczas naszego krótkiego pobytu w Krakowie. Za to wszystko jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy - takich lekarzy ze świeczką szukać. Życzymy również dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym

Śledzę inforamcje na temat Pana Docenta i pomimo, iż mojego Syna Pan Docent operował 2 lata temu, nie mogłam się powstrzymać aby zamieścić komentarz. POLECAM, POLECAM, POLECAM. Wspaniały Lekarz i Człowiek. Do końca swojego zycia będę mu wdzięczna za to co dla nas zrobił, nie wyobrażam sobie aby ktokolwiek inny mógł operawać mojego Maksia. Dziękujemy Panie Docencie.

POLECAM, POLECAM, POLECAM. Wspaniały Lekarz i Człowiek.
Dziękujemy Panie Docencie.

Nie ma słów, które opisałyby moją wdzięczność za wyleczenie syna. To wybitny specjalista, zdecydowanie godny polecenia. Poza umiejętnościami, podziwiam charakter Pana doktora, rzadko dziś można spotkać tak szlachetnych ludzi. A.

A.

To cudowny człowiek, 13 godzin operował moją córkę usuwając guza typu neuroblastoma, który umiejscowiony był tam, gdzie żaden inny chirurg nie chciał go dotknąć - na aortach. Zawdzięczam mu wszystko. Poza tym jest to przemiły, fantastyczny człowiek. Polecam.

Podpisuję się zdecydowanie pod poprzednim komentarzem. Pan Docent również operował moje dziecko - guz trzustki. Jest wielki i jako Człowiek i jako lekarz! M

M

Docent Adam Bysiek, lekarz USD w Krakowie, jest lekarzem jzdecydowanie godnym polecenia. Pomyslnie przeprowadził operację u mojego dwuletniego synka, polegajacą na radykalnym usunięciu guza nowotwora złosliwego - neuroblastoma, zlokalizowanego w jame brzusznej. Jedyny lekarz w Polsce wykonujący ten rodzaj operacji metodą Tsuchidy. Pan Docent to cudowny lekarz i człowiek. POLECAM.

Jedyny lekarz w Polsce wykonujący ten rodzaj operacji metodą Tsuchidy.
Pan Docent to cudowny lekarz i człowiek. POLECAM.