lekarz Adam Charytoniuk

USG, Urolog

Duży profesjonalizm w zakresie profilaktyki i leczenia. Pomysł na leczenie został w jasny sposób wytłumaczony przez P. Dr. Dziękuję i Życzę mu wielu sukcesów zawodowych.

Pan Adam jest to wspaniały Doktor. Pomógł mi z bólem jądra jak nikt inny. Chodziłem do wielu specjalistów, jedynie Pan Adam w końcu mi pomógł. USG zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. Będę każdemu polecał.

Bardzo polecam Pana Doktora, fachowe podejście do pacjenta, bujałem się z wizytami od poradni do poradni, aż w końcu się udało doktorowi postawić trafną diagnozę i antybiotyki. Polecam

Niechętnie ale muszę wystawić negatywną opinię temu lekarzowi… Trafiłem do niego w klinice na fabrycznej… 5 lat temu z bólem jądra i innymi dolegliwościami… Po rozpoznaniu na usg torbieli na jądrze lekarz od razu przepisał diklofenac i powiedział że to rozwiąże sprawę. Cała wizyta razem z usg nie trwała dłużej jak 15 minut- wszystko w pośpiechu, nie zdążyłem dopytać o różne sprawy. Usłyszałem tylko „to wszystko następny”. Skołowany wyszedłem i pocieszony że jednak mam lek to jednak będzie dobrze… po 2 latach z nasilającym się bólem wróciłem i było tylko gorzej – lekarz po usłyszeniu że to już powtórna wizyta od razu stwierdził że tak ma być , przepisał ten sam lek w mocniejszej dawce i bez badań bez usg po 5 min te same słowa (to wszystko następny). Miesiąc temu, czyli 5 lat od pierwszej wizyty zrobiłem błąd i wróciłem do niego z piekielnym nasilającym się bólem i od razu opłaciłem wizytę z usg . Na wstępie wizyty powiedziałem, że coś jest nie tak ból jest za duży nie mogę spać i funkcjonować… lekarz jednak nie zrobił usg tylko umówił mnie na inny dzień po czym i tak musiałem wrócić do niego na kolejną konsultację z wynikiem. Dlaczego sam nie wykonał usg nie wiem chyba tylko żeby wykupić kolejną wizytę…Same pielęgniarki kręciły nosem czemu tak zrobił… Po powrocie z wynikiem usg i rozpoznaniem już nie jednej a dwóch torbieli na obu jądrach , pierwszej powiększonej dwukrotnie + zapaleniem jądra i poszerzonych splotów, krwi w nasieniu… lekarz znów przepisuje diklofenac . Nie wytrzymałem i pytam czy są jakieś inne sposoby leczenia – usłyszałem : już pan u mnie był wcześniej nic innego nie wymyślę ! Operować się nie kwalifikuje, bo torbiel 1cm jest za mała a pojawiające się zrosty po operacji są jeszcze gorsze… jestem chirurgiem wiem co mówię - jak pan nie wierzy to proszę iść do innych lekarzy. Cała wizyta góra 10 min i następny… Dodam że wszystkie wizyty były prywatnie… Po dwóch miesiącach znalazłem innego urologa kobieta + mąż (bardzo znani w Białymstoku kto chce to znajdzie)-po 1 wizycie która trwała ok 45 minut kobieta zrobiła wywiad i wypytała o wszystko – zrobiła badania – zaczynam wracać do zdrowia. Wnioski niech sobie każdy wyciągnie sam. Pan ADAM to gbur i niszczy go rutyna i pośpiech. Dziękuje panie Adamie za 5 lat życia z bólem!

Kompetentny i rzeczowy, tłumaczy co i jak. Najważniejsze że skuteczny. Po usunięciu kamieni z nerek człowiek jak nowo narodzony, brak bólu. Polecam

Kompetentny i rzeczowy, tłumaczy co i jak.

jest CHAMEM i GBUREM sam wszystko zapomina i zwala winę na pacjenta

jest CHAMEM i GBUREM sam wszystko zapomina i zwala winę na pacjenta