dr Adam Godzieba

Pan doktor operował mi skomplikowane złamanie nogi po potrąceniu samochodem. Następnie byłem pod Jego kontrolą w Poradni Ortopedycznej przy szpitalu w Piotrkowie Tryb, aż do zakończenialeczenia. Doskonały fachowiec. Profesjonalista i zawodowiec od a do z. Wszyscy mi się pytali w innych ośrodkach medycznych , kto mi tak pięknie zoperował nogę po takim złamaniu.

Lekarz godny polecenia ,jestem bardzo zadowolona z wizyty.Doktor wysłuchał mnie z uwagą.Polecam wszystkim.

Nie polecam. Być może lekarz posiada wiedzę, doświadczenie oraz kompetencje. Ale podejście do pacjenta szkoda słów. Pan dr jest gburowaty, chamski oraz podchodzi do ludzi z brakiem szacunku. Zwraca się bezczelnie oraz z brakiem zrozumienia, sugerując symulację.

Lekarz mało przystępny nie za dużo się pyta jak bym sam mu nie opowiedział co mi się stało to chyba sam by tego nie zrobił. Z wizyty nie jestem za bardzo zadowolony.

Jako pacjent doktora Adama Godzieby uważam za godnego polecenia za swoją fachowość i podejście do pacjenta

Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie dotyczące służby zdrowia jestem bardzo mile zaskoczona podejściem tego lekarza do pacjenta i mogę je określić jako zdecydowanie wyjątkowe . Bardzo dobry kontakt (podzielam opinię poprzednika) , trafna diagnoza . Zarówno podczas wizyty na izbie przyjęć , w poradni i dwukrotnym pobycie mamy na oddziale ortopedii dr Godzieba wykazał się pełnym profesjonalizmem jako lekarz i zwyczajną życzliwością jako człowiek . Zdecydowanie polecam .

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY ORTOPEDA JAKI KIEDYKOLWIEK PRACOWAŁ W RADOMSKU !!!! WSPANIAŁY CZŁOWIEK, OGROMNE DOŚWIADCZENIE I WIEDZA. DOSKONAŁE, MIŁE I GRZECZNE PODEJSCIE DO PACJENTA. KTOŚ KTO OCENIA PANA DOKTORA GODZIEBĘ KRYTYCZNIE, TO NA 100% KONKURENCJA ALBO JAKIŚ MAŁOLAT. ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDEMU LECZENIE U DOKTORA ADAMA G.

ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDEMU LECZENIE U DOKTORA ADAMA G.

prace lekarza oceniam za bardzo dobra konkretnie wyjaśnia co i jak wizyta w gabinecie jest mila i rzeczowa.nie mam większych zastrzeżen co do pracy Pana Adama

Ten lekarz jest niezbyt!!!! Nie polecam! ocena: - 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Ten lekarz jest niezbyt!!!! Nie polecam! ocena:
- 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

Polecam tego lekarz,jest profesjonalistą w tym co robi a to w dzisiejszych czasach jest najważniejszą cechą każdego człowieka w danym zawodzie.POLECAM TEGO SPECJALISTE