lekarz Adam Gorczyca

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Marcin

30.08.2016

Na początku - fascynacja. Trafna diagnoza i wytłumaczenie nagle "innych" zachowań córki. Wprowadzone leki - dość duża dawka ze względu na stan. Sytuacja na tyle opanowana, że jakoś próbuje dawać radę w życiu codziennym. Po 2 latach (co 3 miesiące wizyta za zgodą lekarza) wkradła ...

Po 2 latach (co 3 miesiące wizyta za zgodą lekarza) wkradła się rutyna. Recepta, a co słychać - podstawowe badania "opukujące" dziecko. Po czym dziecku kończą się leki - starczy na ok.45 dni. Idę jak zwykle do lekarza z zapytaniem czy mnie przyjmie. Nie. Nie teraz bo ma dużo osób. Ok. Pojawiam się za 2 tyg. - NIE. Mówię, że potrzebuje TYLKO receptę. Nie. Może za miesiąc. Jadę zabierając dziecko ze szkoły i pytam się czy możemy wyciągnąć kartę- NIE!!! Nie ma czasu. Nadal tłumaczę, że zaczyna brakować leku. Dostałem opieprz, że nie ma czasu i nie przyjmie nas, bo ma 30 innych dzieci. Załatwiłem sobie "na lewo" leki dla dziecka od znajomego, którego dziecko bierze to samo, aby mojemu dziecku pomóc. Zmieniłem już lekarza.

Jak można tak traktować małego pacjenta?!!
A może mam przyjść prywatnie, to wtedy znajdzie się dla mojej córci czas?
Ciekawe czy pomógł mojej małej powodując przerwę w lekach, których nie można samodzielnie odstawiać nie poprzedzając ich badaniami ?

Katarzyna

29.01.2015

Bardzo dobry, kompetentny i miły lekarz. Nasze dziecko miało jak się właśnie dzięki niemu dowiedzieliśmy niską hemoglobinę i potrzebna była transfuzja krwi. Zdecydowanie leczenie, uprzejmość i super podejście do pacjenta jest u niego najważniejsze! Polecam

Arkadiusz

18.11.2013

Bardzo kompetentny, lubiany przez dzieci neurolog. Pomógł mojej wnuczce w leczeniu zmniejszonego napięcia. Ponadto bardzo dobry pediatra, życzliwy ludziom fachowiec

Anonim

24.05.2013

Polecam wszystkim , taki lekarz to skarb !!!

Polecam wszystkim , taki lekarz to skarb !!!

wiemCOmowie pilusia0

06.04.2013

Witamz Czystym Sumieniem moGe polecic tego Lekarza w tamtym tyg udalam sie z corka gdyz wizyta u Pani z zawiercia To jest jeden wielkii horror;/cóż nie kazdy jest lekarzem z powoloania tak jak ten lekarz.udzielil mi wszelkich informacji dotyczacych podejrzenia u corki ,wyslal nas na badania kompleksowe(słowa Lekarza:bym czegos nie przeoczył)Podejscie do dziecka nie da sie opisac gdy dziecko zaczyna plakac nic na sile tak jak poprzedni lekarz ktory badal córke.Rodzicom Poswieca Duzo Uwagi Odpowiada na kqazde zadane pytanie a nawet wyprzedza.nie ma tu zadnej popeliny:)Pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5