Adam Gorczyca

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
23 opinie

Bardzo kompetentny, lubiany przez dzieci neurolog. Pomógł mojej wnuczce w leczeniu zmniejszonego napięcia. Ponadto bardzo dobry pediatra, życzliwy ludziom fachowiec

Polecam wszystkim , taki lekarz to skarb !!!

Witamz Czystym Sumieniem moGe polecic tego Lekarza w tamtym tyg udalam sie z corka gdyz wizyta u Pani z zawiercia To jest jeden wielkii horror;/cóż nie kazdy jest lekarzem z powoloania tak jak ten lekarz.udzielil mi wszelkich informacji dotyczacych podejrzenia u corki ,wyslal nas na badania kompleksowe(słowa Lekarza:bym czegos nie przeoczył)Podejscie do dziecka nie da sie opisac gdy dziecko zaczyna plakac nic na sile tak jak poprzedni lekarz ktory badal córke.Rodzicom Poswieca Duzo Uwagi Odpowiada na kqazde zadane pytanie a nawet wyprzedza.nie ma tu zadnej popeliny:)Pozdrawiam

Witam kiedys wyleczyl moje dziecko z krecza szyi i wzmozonego napiecia miesniowego niestety ze wzgledu na trudny porod dzis wychodza kolejne problemy neurologiczne jak zwykle pan doktor nas nie zawiodl jest najlepszy tu na slasku. dziekujemy za zyczliwosc i pocieche.

jest to jeden z naj lepszych lekarzy w polsce

Rewelacyjny lekarz. Potrafi wszystko wytluaczyc, jesli jest cos nie tak pocieszyc, naprawde polecam.

lekarz z powolania a malo takich polecam pana doktora umie sluchac pacieta ma podejscie do dzieci i jest uprzejmy.polecam tego lekarza.

prywatnie możne jest dobrym lekarzem ,ale publicznie moim zdaniem nie.W czasie wizyty odebrał dwa telefony od pacientow prywatnych ,a receptę wypisał na skierowaniu po prostu nie umiał się skopić poprzednia wizyta była podobna

jak na razie tylko temu lekarzowi zaufałam godny polecenia

b.dobry lekarz,przyjeżdza do naszego urwisa,zawsze mozna na nim polegać i dzwonić do niego w razie jakichkolwiek wątpliwosci,minus dość droga wizyta,ale w dzisiejszych czasach...

wyśmienity neurolog dziecięcy polecam wszystkim

Zyczliwy,podchodzi do problemu choroby fachowo...polecam

Jestem po pierwszej wizycie u pana doktora. Był to kolejny neurolog, którego odwiedziłam z moją córką i jestem pod ogromnym wrażeniem. To pierwsza osoba, która w tak konkretnym sposób podeszła do choroby. Pan doktor wytłumaczył wszystko od początku do końca i zlecił całą serię dodatkowych badań. Jak dla mnie rewelacja. Może w końcu dowiem się co tak naprawdę jest mojemu dziecku.

Polecam lecze u niego troje dzieci.Wzrozumiały,uprzejmy zawsze ma czas dla pacjeta

bardzo dokłądnie tłumaczy chorobę.uprzejmy.

jest świetnym lekarzem, byłam dziś na wizycie moje dziecko płakało cały czas a on je pocieszał.

Świetny lekarz, skuteczny, kompetentny, a przede wszystkim przepisuje tanie, ale skuteczne leki. Gorąco polecam

Bardzo mily dla dzieci i rodziców.Godny zaufania i polecenia:)

Doktor Adam Gorczyca jest przewspaniałym człowiekiem - lekarzem ma niesamowite podejście do dzieci - uwielbiam go za to :)

Bardzo dobre podejście do dzieci. Szybko dal nam skierowania na dalsze badania, dzieki czemu moglismy dosc wczesnie zaczac rehabilitacje naszego synka. Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Polecam!

Gorąco polecam! Kompetentny, miły i co najważniejsze skuteczny.

Przemiły człowiek, bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem do dzieci. Byłam u Pana doktora zarówno prywatnie jak i państwowo - wizyta niczym się nie różniła - tak samo profesjonalnie podszedł do sprawy.

Bardzo dobry lekarz pediatra i neurolog dziecięcy.Wspaniały człowiek dla potrzeb swoich małych i dużych pacjentów.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny