lekarz Adam Gronowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Najlepszy lekarz , nie wyobrażam sobie innego. Od ponad 40 lat należę do tej przychodni, a do doktora Gronowskiego od ponad 20. Zawsze dobrze i szczegółowo wyjaśni, skieruje na badania jak trzeba . Najlepszy lekarz rodzinny.

Najlepszy lekarz rodzinny.

Konkretny i rzeczowy lekarz, wypowiada się krótko, jasno i na temat. Potrafi wysłuchać, doradzić i skierowć gdzie trzeba, jeżeli jest taka potrzeba.

Bardzo dobry lekarz, zawsze wyczerpująco objaśnia zelecenia i przyczyny choroby.

Lekarz z powołania, zawsze kompetentny, spokojny, wyrozumiały. W razie potrzeby nie odmawia wizyt domowych. Polecam.

Znam lekarza od prawie 17 lat. Od momentu wprowadzenia medycyny rodzinnej zajmuje się całą naszą 4 osobową rodziną. W razie chorób jedengo z członków rodziny myśli o innych (w przypadku bardzo zaraźliwych chorób). Bez problemu kieruje na badania diagnostyczne i do specjalistów. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Nigdy nie odmówił? Dziwne, ja spotkałam się z innym przyjęciem choć próbuję u niego leczyć dzieci od 7 lat. Raczej nie polecę tego lekarza, przede wszystkim sredni czas wizyty 2 min, niedokładne osłuchanie, brak wizyt domowych, bo choć ma napisane że tak, to jednak nie ma na co liczyć jak przyjdzie co do czego. Poza tym nie podoba mi się, że siedzą w kolejce i dzieci i dorośli. Zaszłam na tę stronę bo właśnie szukam kompetentnego lekarza - ale pediatry.

Bardzo dobry lekarz. jest moim lekarzem od 15 lat, Zawsze potrafil stwierdzic co mi dolega

rewelacyjny człowiek i bardzo kompetentny lekarz! jest moim lekarzem od ponad 10 lat a od tego roku jest pediatrą mojej malutkiej półrocznej córeczki! zarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z usług doktora Gronowskiego i z całą pewnością możemy go polecić innym!

Jest świetnym lekarzem. Od lat cała moja rodzina do niego chodzi. Mamy do niego zaufanie i wiemy że jest jednym z najbardziej kompetentnych lekarzy rodzinnych w Pile. Polecam wszystkim!