dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Polecam z całego serca. Nie zastanawiajcie się czy warto spróbować. Dla mnie numer 1 w Tarnowskich Górach.

żaba jak nie umie pływać będzie mówić że woda za rzadka. tyłu osobom pomógł że tylko chwalić polecać a nie krytykować no i wreszcie wcale nie jest wizyta aż tak droga przystępna dla każdego więcej się zapłaci u innych że szepnie nic ciepłego nic zimnego tak trzymać tu jest konkretne leczenie ja dziękuję bardzo bo wloklem nogę za sobą A jednak chodzę bez podpórki i cieszę się każdą chwilą że na własnych nogach. Dziękuję panie doktorze. Ukłony dla Pana i jeszcze więcej wyłączonych i zadowolonych ludzi

Super Doktor, zno sie na rzeczy. Trzy razy bylech u pana Doktora i za kozdym razem mi pomogl. Polecom i zeby takie wszystkie doktory byli to by bylo super. Nasz chop !!!!!

Szybko sprawnie i na temat. Miałem duży problem z kolanem. Wszyscy lekarze mówili że do usunięcia łękotka i laparoskopowo za 6tysięcy od ręki lub 1,5 roku na zabieg z NFZ. Pan Doktor załatwił sprawę bez żadnej operacji. I po problemie. Niestety wczoraj przebiegłem Ranmagedon i chyba problem po kilkunastu latach powrócił. Więc muszę znowu skorzystać z wizyty.

Jestem a raczej byłem pacjentem dr Horzeli dwukrotnie, wysokie kompetencje i profesjonalne podejście do ludzi. Polecam z całego serca

Dr Horzela w jasny sposób przedstawił mi z czym się borykam oraz omówił ze mną w bardzo zrozumiały sposób cały proces leczenia. Bardzo polecam Pana Doktora.

Byłam pacjentką kilka lat temu, pomógł od razu - przewlekły ból górnej części uda. Dlaczego teraz piszę? Bo po kilku latach ból wrócił i nie mam zamiaru jak wcześniej robić prześwietleń, badań i słuchać, że to mam na tle psychicznym, bo lekarze "nic nie widzą". Właśnie umawiam się na wizytę i mam nadzieję znów na kilka lat spokoju.

Bardzo dobry lekarz, w przystępny sposób wytłumaczył na czym polega moje schorzenie. Po masażu i zastrzykach wreszcie zaczęłam poruszać ręką. Z pewnością ponowię wizytę. Polecam.

Byłam pare razu u Pana Dr Horzeli. Niestety co mnie bardzo zaskoczyło na jednej wizycie to to, że dał mi zastrzyki i kazał brać tabletki,a na drugiej wymasował i powiedział, że On nic więcej nie zrobi i mam już do niego nie przychodzić. Zajął się jednak moimi biodrami przez ten krótki okres Mimo że z nimi też mam kłopot, w szczególności chodziło mi o kostkę, która przeszła wiele kontuzji, jednak żadna dobrze wyleczona. Mówiłam o niej, ale zlewał temat jakby go w ogóle nie słyszał. Po wszystkim wyszło na to ...

Po wszystkim wyszło na to za zapłaciłam 300 zł i nic się nie dowiedziałam ;) !

Gorąco polecam.Pan dr bardzo pomógł mojej mamie (ból barku),po pierwszej wizycie (masaż +zastrzyk ) jest ogromna poprawa.Jedziemy drugi raz.