dr n. med. Adam Ignacak

Endokrynolog

Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za okazaną cierpliwość i pomoc. Od kilku lat cierpiałam na niezdiagnozowaną przez nikogo (mimo,że odwiedzałam różnych specjalistów) niedoczynność tarczycy. Pan Doktor Ignacak nie zbagatelizował mojego problemu ze złym samopoczuciem i nadwagą ale podszedł poważnie do mojego problemu. Okazało się,że moje schorzenie nie tylko ma wpływ na moje samopoczucie ale także na wagę! Po włączeniu hormonu stopniowo powróciła chęć do życia i zaczęłam chudnąć. Jestem ogromnie wdzięczna!

Nie potrafiono mnie zdiagnozować i kierowano na operację.Trafiłam do pana doktora i okazało się,że mogę jej uniknąć. Doktor nie skupiał się tyko na tarczycy ale też na innych dolegliwościach i potrafił je powiązać z moim schorzeniem. Nie wzbudzał niepotrzebnej paniki. Jest konkretny, rzeczowy, bardzo opanowany. Umie słuchać pacjenta. Doktora nie zamieniłabym na innego endokrynologa!

godny polecenia , kompetentny ,miły ,polecam

godny polecenia , kompetentny ,miły ,polecam

Polecam. Leczę sie u doktora 7 lat z powodu niedoczynnosci tarczycy, zawsze miał dlamnie czas i nie ograniczał się wyłącznie do endokrynologii, rozmawiał ze mną o innych moich schorzeniach i udzielał trafnych rad,

Polecam.

Bardzo polecam- umie sluchać ,spokojny ,podchodzący ze zrozumieniem do pacjentów.

Bardzo dobry lekarz, spokojny, konkretny i umiejący słuchać. Nie zbywa pacjenta, stara się wszystko wytłumaczyć.Widać olbrzymią wiedzę i doświadczenie.