lekarz Adam Jakubowski

Lekarz ktorego podziwiam za sposob bycia jestem podwrazeniem podejsciem do pacjeta super fachowiec polecam

jestem pod dużym wrażeniem jeszcze nie spotkałam takiego lekarza fachowy uprzejmy to nie tylko lekarz o prawdziwym Powołaniu ale przede wszystkim Wspaniały Człowiek, polecam naprawdę

He is polite, listen to the patient, orders the right tests and explains to the patient the disease, investigstion and treatment.

Mily lekarz, tlumaczy rzeczowo i uprzejmie kazda przypadlosc. Jednak mam watpliwosci co do jakosci uslug plastycznych, po kilku miesiacach, nadal pozostaja brzydkie blizny. Nie wiem, czy tak jest zawsze, moze to po prostu wada skory pacjenta.

JESTEM CAŁKOWICIE NA TAK. NIEZWYKLE UPRZEJMY, JAK ZAISTNIEJE PROBLEM INNEJ JEDNOSTKI CHOROBOWEJ SPONTANICZNIE I BEZINTERESOWNIE ZAŁATWI TERMINY WIZYT U LEKARZY INNYCH SPECJALNOŚCI.NIEZWYKLE KOMPETENTNY LEKARZ

SERDECZNIE POLECAM !!! BARDZO MIŁY I KOMPETENTMY LEKARZ!

SERDECZNIE POLECAM !!! BARDZO MIŁY I KOMPETENTMY LEKARZ!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza. Jest bardzo uprzejmy,grzeczny,a przy czym zabawny,dokładnie tłumaczy chorobę i jej leczenie. Lekarz godny polecenia!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza.

Bez przesady z tą uprzejmością...ja tam odradzam..byłam rozczarowana...a był mi polecony ...są lepsi fachowcy. Magda

Korzystałem z pomocy p.Doktora w pilnej potrzebie.Umówił się ze mną w swoim wolnym czasie.B.uprzejmie i kompetentnie ze mną postępował.

Lekarz wybitnie uzdolniony i oddany pacjentowi.Kompetentny zarówno w chirurgii ogólnej jak również estetycznej,z których korzystałam u Pana doktora oraz jego szanownej,przemiłej i równie uzdolnionej małżonki dr Jolanty Jakubowskiej(która jest także bardzo dobrym urologiem).