lekarz Adam Koryzma

Radiolog, RTG, USG

około 1,5-2 lata temu miałem badane ślinianki przyusznej. ten ktoś dotknął USG z jednej strony kilka sekund z drugiej strony kilka sekund. na policzku. nie słuchał gdy mówiłem że guz czuje pod uchem, za kątem żuchwy. nie sprawdził szyji ani rejonu pod uchem o którym mowilem.dosłownie przyłożył urządzenie do jednego policzka i drugiego. trwało to dosłownie dwie minuty wszystko razem z wejściem i wyjściem. kosztowało jak za normalne badanie. po kilkunastu miesiącach drążyłem temat dalej. rezultat u innego pana od USG? 3 cm guza ślinianki przyusznej. dziękuję profesjonalisto. te gwiazdki dostałeś bo nie można przyznać żadnej

Byłam kilkakrotnie na USG u dr. Koryzmy ale tak niesympatycznego wręcz aroganckiego nigdy go nie widziałam .Czułam się wręcz natrętem i do dzisiaj mam niesmak wizyty . Był wręcz żałosny jako lekarz .

Był wręcz żałosny jako lekarz .

Pan Koryzma jest konkretny.Mówi mało ale konkretnie.Trzeba pytać a otrzymasz odpowiedź.Długo się czeka w dniu przyjęcia.Zdecydowanie polecam.

Pełne zaufanie do pana doktora! Pomaga, tłumaczy, a przy tym jest po prostu - sympatyczny i życzliwy. Wart polecenia!!!

Bardzo polecam tego lekarza:)Jest bardzo kompetentny,przy tym uprzejmy i miły>

Bardzo polecam tego lekarza:)Jest bardzo kompetentny,przy tym uprzejmy i miły>

Ja również gorąco polecam dr Koryzmę. Chodzę do niego regularnie z moją córeczką odkąd skończyła 1 miesiąc. Nawet tak mała pacjentka nie płakała gdy dr ją badał, opowiedział mi wszystko o schorzeniu, co do którego miał podejrzenie, pokierował do specjalisty i opisał w skrócie jak wygląda długofalowe leczenie. Na szczęście teraz już chodzę do niego profilaktycznie - i co bardzo ważne - na NFZ.

Jestem "świeżo" po wizycie u dr Koryzmy i z pełnym przekonaniem gorąco, gorąco polecam! Uprzejmy, wyciszony, kompetentny,tłumaczący wszystko co ma miejsce na ekranie - to cały dr Koryzma!!! Super fachowiec, ciepły człowiek. Odpowie na każde pytanie, rozwieje każdą wątpliwość. To nie pierwsze moje USG w tym mieście i z 100% przekonaniem na I miejscu stawiam dr Koryzmę ;)

Bardzo dobry lekarz!Przebadałam juz u niego całą rodzinę w różnych przypadkach,za każdym razem trafnie i rzeczowo,gdyby nie ten doktor to moze mojego męża już by na tym swiecie nie było...Duża wiedza.To że inni nazywaja go gburowatym to złe określenie,jest po prostu cichy,skromny,nie osacza pacjenta swoją osobą,człowiek czuje sie komfortowo w rozmowie z nim.A to że wg niektórych nie do końca mozna się od niego dowiedziec co do dalszego leczenia to bzdura-po pierwsze to lekarz radiolog,nie jest od orzekania o diagnozie i leczeniu,lecz na podstawie jego badania odpowiedni specjalista prowadzi pacjenta dalej,a jesli chodzi o pokierowanie to był bardzo rzetelny i konkretny-gdzie,do kogo,jak szybko i co nastapi dalej-zawsze nas dalej odpowiednio pokierował.Cena również nie jest stała ,zalezy od miejsca/obszaru który ma byc badany,raz płace 70zł,raz 80zł-zalezy za co.Tylko sie cieszyć ze mamy w Świnoujściu takiego lekarza!

Trochę drogo jak na poświęcony czas aczkolwiek z trafnym rezultatem dlatego gorąco można polecić robienie diagnoz u tego radiologa. Pozostali specjaliści nie byli w stanie wykryć u mnie schorzenia. Brak większych zastrzeżeń.

Nie polecam i nigdy już go nie odwiedzę.Niemiły i gburowaty ,za tą cenę mógłby być chociaż uprzejmy.Co do kompetencji nie potrafię ocenić