dr n. med. Adam Kozłowskidr n. med. Adam Kozłowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Adam Kozłowski

W roku 1996 ukończyłem studia stomatologiczne na Pomorskiej Akademii Medycznej.

W roku 1996 ukończyłem studia stomatologiczne na Pomorskiej Akademii Medycznej.
Bezpośrednio po studiach pracowałem w Przychodni Portowej w Szczecinie jednocześnie rozwijając się naukowo czego wynikiem było uzyskanie w 2000 roku tytułu doktora nauk medycznych na Pomorskiej Akademii Medycznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, które w roku 2013 przyznało mi rekomendację PTE jako potwierdzenie moich osiągnięć w dziedzinie endodoncji.

Jestem również członkiem Polski...

W Przychodni Kadent leczę zęby już ponad rok. Póki co to nie mogę narzekać, wyleczyłam już tam kilka zębów metodą mikroskopową i do tej pory nic złego się nie dzieje. Zostało mi jeszcze kilka ubytków do zrobienia i na pewno nastąpi to właśnie tam. Co do kosztów fakt jest drogo, ale z tego co mi wiadomo to wszędzie, gdzie do leczenia kanałowego używa się mikroskopu koszty są bardzo duże. Za każdym razem wizyta odbywa się z dokładnym wytłumaczeniem i zrobieniem zdjęcia. W porównaniu do poprzednich gabinetów, które odwiedziłam z tego jestem najbardziej zadowolona.

Pan doktor nadbudowywał mi zęba. Za tą usługę zapłaciłem 600 zł. Po tygodniu nadbudowany ząb mi odpadł. Jak poszedłem do Pana doktora to ponownie mi go zrobił i znowu mnie skroił z pieniędzy - 400 zl. Oczywiście reklamacji nie uznał, stwierdziwszy że ząb mój był słaby dlatego nie wytrzymał odbudowania. Oczywiście ta cena nie zawiera koronki, którą zrobiłem już u innego dentysty lepszego i zdecydowanie tańszego. Odradzam tego Pana.

Wizyta prywatna. Leczenie kanałowe. Zostałam skierowana z innego gabinetu w Szczecinie.

Zdecydowanie polecam doktora Kozłowskiego. Bywałem w wielu dobrych gabinetach w Szczecinie, różowo było do momentu zapłaty, następnie w razie nawet drobnych problemów ciężko było o jakiekolwiek działanie. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje, wiem za co płacę, nawet jeśli ma to potrwać trochę dłużej niż powinno to polecam każdemu takiego stomatologa!

dr Kozłowski jest zupełnie nie kompetentną osoba, byłam w gabinecie na leczeniu kanałowym pod mikroskopem górnej szóstki. Były to dwie wizyty po 400 i 350 zł. Jednakże po około miesiącu po tym jak on to określił "wyleczeniu" zęba całe wypełnienie wypadło a właściwie wymyło się wraz z myciem zębów, na dziąśle nad tym zębem zrobił mi się bolący ropień i opuchlizna. Z racji tego że studiuję w Poznaniu udałam się tam natychmiast do stomatologa po tym zdarzeniu i powiedział mi że ząb jest jedynie do ekstrakcji lub powtórnego leczenia i że to było nie doczyszczenie kanałów i wina poprzedniego stomatologa. Także z całą odpowiedzialnością odradzam wizyty w KAdencie.

Przyznaję same piątki ponieważ według mnie jest to lekarz na "piątkę" a nawet na "szóstkę". Leczenie trwa trochę dłużej niż gdzie indziej ale za jakość się płaci. Po leczeniu kanałowym doktor zrobił mi zdjęcie i pokazał mi na monitorze co bylo zrobione ponieważ przed leczeniem też było zdjęcie i sam zobaczyłem o co chodzi z tym leczeniu kanałowym. Mirek

Mirek

Zostałam skierowana do doktora Kozłowskiego przez swojego lekarza na leczenie mikroskopowe. Doktor uratował mi zęba. Po wizycie dostałam zdjęcie rtg które zaniosłam swojemu lekarzowi. Mogę polecić pana Kozłowskiego.

jest stomatologiem b.drogim i tłumaczy się odległymi terminami leczenia.U dr każda wizyta zaczyna się od 250 zł wzwyz. TAKIMI METODAMI krojeniem klienta za b.mocny ból zęba,zębów nigdy się ten człowiek nie dorobi ,a jak się mylę to po /bólu do celu/.........