dr Adam Kufka

Czekanie w kolejce po 3 godziny,zamiast umówić na konkretną...Przykre.Nadmierne gadulstwo i brak koncentracji niestety opóźniają wizyty.

Wg mnie to świetny lekarz ale dość specyficzny, w trakcie wizyty zagaduje na różne tematy, najgorsze jest jednak to stanie w kolejkach gdyż na konkretną h doktor nie umawia.

Świetny lekarz, zdecydowanie godny polecenia! Zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy, dostępny pod telefonem 24h. Cena wizyty nie jest jak w przypadku niektórych lekarzy wzięta z kosmosu. Poświęca pacjentce dużo czasu, żartobliwością i rozmownością sprawia, że wizyta nie jest aż tak krępująca, mimo, że to ginekolog. Nie zamienię na żadnego innego, szczerze polecam!

Uprzejmość poniżej poziomu! Chciałam się umówić do doktora telefonicznie. po minucie podziękowałam! Odbiera telefon chamskim ,,Noooo'' Kiedy pytam czy dodzwoniłam sie do Pana Kufki ten odpowiada olewatorskim ,,Taaaa no iiii?'' i w tym momencie już wiem że podejście mega prostackie i prymitywne jak na lekarza. jeśli tak zachowuję się lekarz podczas rozmowy telefonicznej to cieszę się że nie miałam okazji poznać go osobiście.

Odbiera telefon chamskim ,,Noooo''

Świetny lekarz, bardzo pomocny i kompetentny a przy tym dobry, pozytywnie nastawiony człowiek. Naprawdę godny polecenia specjalista.

Miły uprzejmy zabawny no i przede wszystkim zna sie na rzeczy :-) jestem bardzo zadowolona :-) najlepszy lekarz jakiego znam!

Lekarz godny polecenia wysłucha co dolega wyznaczy diagnozę i wypisze skuteczne leki. Dobrze prowadzi ciążę.

Jeden z lepszych lekarzy..........................................................................................................................................................................................................................

Prowadził moje 2 ciąże. Super lekarz. Do dyspozycji 24/h. Gabinet już zmienił, jest nowoczesny. Humorystyczny. Dodam też że wielki + jest to, że wizyta najkrócej trwa 30 minut. Dokładny.

Powiem tak! nie znam innego lekarza gdy 20 lat temu pewnien pan doktor Cebula stwierdził u mojej mamy że płód nie żyje (czyli ja ) Mama udała sie do kufki i okazało sie że jest wszystko ok a CEbula juz chciał skrobać zawdzięczam mu życie !!!!! a teraz sama u niego sie lecze i nie zmienie go na innego .. ostatnia wizyta darmowa!!!:)