lekarz Adam Lizak

Onkolog, Radioterapeuta

Jestem pod wrażeniem .Widać ze Pan doktor jest lekarzem z powołania.Cierpliwy kulturalny fachowy w swojej pracy.Szczerze polecam

Fenomenalny lekarz i wspaniały człowiek. Super fachowiec. Uprzejmy, sympatyczny, traktuje pacjenta z empatią i wyrozumiałością. Wyczerpująco informuje pacjenta o chorobie i sposobie leczenia. Panie doktorze serdecznie dziękuję za blisko 10-letnią opiekę.

Wspaniały lekarz. Bardzo gorąco polecam, oddany swojej pracy i chęci pomagania innym. Panie doktorze życzę dużo zdrówka.

Panie doktorze życzę dużo zdrówka.

Wspaniały lekarz. Cudowny empatyczny człowiek. Niesamowite podejście, Pan Doktor jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie.

Lekarz z powołania. Wyjaśnij wszystkie wątpliwości i odpowiedział na nurtujące nas pytania. Cierpliwy i kulturalny

Cierpliwy i kulturalny

Super lekarz, wspaniały człowiek. Ma cudowne podejście do pacjenta. Moja mama, którą leczy czuje się bezpiecznie i jeździ na radioterapię bez lęku. Oby więcej takich lekarzy. Polecam

Ta skala do oceny dr Lizaka jest za mała. Panie doktorze 10 w Pana przypadku to i tak za mało. Geniusz i normalny człowiek.

Ta skala do oceny dr Lizaka jest za mała.
Panie doktorze 10 w Pana przypadku to i tak za mało.
Geniusz i normalny człowiek.

Bardzo dobry lekarz, bardzo miły, troskliwy. Prawdziwy Fachowiec w swojej dziedzinie .Człowiek czuje że jest w Dobrych Rękach. Bardzo polecam. Dziękuję Panie Doktorze...

jest fachowcem w swojej dziedzinie polecam kazdemu pozatym normalny kulturalny czlowiek

Dr.Lizak,swietny lekarz,kompetentny , oddany temu co robi ,a przy tym mily,uprzejmy i konkretny.Bardzo polecam dr.Lizaka czlowiek chory w ,,Jego rekach,,czuje sie bezpiecznie.Dziekuje panie doktorze,nawet pan nie wie ile dobrego pan robi dla innych,b.wdziecznych pacjentow,