lekarzAdam Matlak

Bielsko-Biała
49,801155119,05983730 33 814 81 81

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
13 opinii

• 5

A ja za namową mojej mamy, która leczy się od lat u niego właśnie polecam tego człowieka. Mamy tu do czynienia z lekarzem, który ma mnóstwo umiejętności chirurgicznych jako takich ale także ma naprawdę dobre podejście do pacjenta i jego choroby. Ba, stać go nawet na żarty...

• 1

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Wyzyskiwacz kasy. Nie polecam. Kompetencji nie oceniam, bo nie znam kolmpetencji tego lekarza, ale podejscie do pacjenta tragiczne. Chciał wyciągnąc tylko kasę. Juz w drzwiach, zanim przedstawiłam dokładnie z czym przychodzę wskazał łóżko, by usuwać pieprzyki. Jak zauważył, że dziś się nie zgodziłam absolutnie,to żeby wyciągnąć więcej kasy, to wymyślił sobie konieczność zrobienia usg, za które dodatkowo chciał policzyc jeszcze 80zł. Wyczułam sytuację ewidentnie, że wyłudzacz kasy za nic. Podziękowałam, a on z obawy, ze jednak nie wrócę na usunięcie brodawek to zmienił nagle zdanie i zaproponował zrobic usg GRATIS. Własnie taka postawą swoja pokazał ewidentnie jakim jest lekarzem. Wyłudzacz kasy nie wzbudza zaufania. Kompetencji nie oceniam, bo nie poznałam jego kompetencji. Poza tym był ironiczny w uwagach do młodziutkiej kobiety. Bo plan jego sie nie powiódł-nie trafił na naiwnego pacjenta. Brak kultury, strzygł oczyma od góry do dołu na kobietę. NIE POLECAM.

• 5

Wspanialy lekarz zawsze cieplo o nim mysle i wspominam bardzo dobrze .Mam nadzieje ze ponownie przyjade na wizyte do p.dr. Matlaka .Pozdrawiam cieplo przeslam dobra energie slonecznych promieni zlotego serca .xxx

• 1

dwa razy zapłaciłam za tą samą wizytę w jednym gabinecie prywatnym porada plus wizyta i skierowanie do swojego drugiego gabinetu i w drugim wizyta plus porada znowu płatne. Naciągactwo proszę uważać na tego lekarza. Ja więcej nie dam sie nabrać na podwójne opłaty za to samo. Skandal! Zabieg wykonany niewłaściwie szef długości 2 cm rozszedł sie i tyle jego pracy, partacz zdecydowanie nie polecam.

• 5

Zdecydowanie polecam, lekarz uprzejmy, sympatyczny, wzbudza zaufanie.Byłam kilka razy i doktora z drobnymi zmianami na skórze i za każdym razem byłam zadowolona.

• 5

Watam! Rok temu trafiłam do tego lekarza i dziękuję że tak się stało ponieważ zdjagnozował mnie dobrze,bardzo dobrze zoperował.Jest profesjonalistą i godnym zaufania,a przy tym bardzo dobrym lekarzem i życzliwym człowiekiem.Polecam każdej pani która ma problem z piersiami i nie tylko.Badajcie się Panie regularnie i dbajcie o swoje piersi.Pozdrawiam - Halinka

• 4

Dobry, ale ceni się....strasznie drogo...za wejście płaci się 70 zł....

• 5

Zdecydowanie polecam tego lekarza!!! 6 lat temu miałam operacje piersi i do dzisiaj dziekuje za to ,ze trafiłam w Jego ręce.

• 5

Profesjonalnie, profesjonalnie, profesjonalnie. Wizyta na koszt NFZ, zabieg rowniez, wszystko bez zarzutu.

• 5

Działa szybko, trafnie, pewnie i profesionalnie. Drogo, ale przynajmniej wychodzi się z pełnymi badaniami, diagnozą i leczeniem. Polecam!!!! Zwłaszcza kobietom cierpiacym na raka piersi. Warto się leczyć!!!!

• 4

Zdecydowanie polecam choć chyba trochę za drogo.

• 5

Jak najbardziej polecam! Uważam, że Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów, jest miły i uprzejmy, w profesjonalny sposób potrafi przekazać informacje o chorobie, jego podejście do pacjenta i wiedza wzbudza zaufanie. Dodam, że byłam u Pana doktora Matlaka zarówno w przychodni "na NFZ" jak i prywatnie, w dwóch różnych sprawach..zdecydowanie polecam!

• 4

generalnie dobry specjalista ALE trzeba zaopatrzyć się w gruby portfel...

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat