Gdzie przyjmuję

Tychy
50,125217718,97865110322271249

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
23 opinie

Pan doktor jest uprzejmy. Niestety jest tak zapracowany i tak niewiele czasu poświęca pacjentowi, że nie wykrył guza mózgu u mojej żony. Jesteśmy załamani, lekarz wysłał zonę na mr kręgosłupa szyjnego zamiast mr głowy!!! Tragedia, nie polecam, jesteśmy zawiedzeni!!!!

Witam A gdzie doktor przyjmuje na NFZ? Pilnie potrzbuję dobrego neurologa. Mam problemy z bólem kręgosłupa.

Jest Pan najmilszym, najsympatyczniejszym, najbardziej wyrozumiałym, najżyczliwszym (itd) klientem naszego parkingu. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, wzorem do naśladowania, takich ludzi dzisiaj się nie spotyka. Dziękuję, że Pan jest, to odbudowuje wiarę w ludzi. Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

Zastanawiająca ilość opini w stosunku do innych lekarzy posty same słodkie i te daty ?

Nic dodać nic ująć niesamowity człowiek i rewelacyjny lekarz

Potwierdzam wszystkie dobre opinie o doktorze. Jedyną trudnością, jakiej doświadcza doktor i pacjenci przy okazji jest długość kolejki zapisów na NFZ w Tomografie i towarzyszące temu "nerwy" na korytarzu. Widać, że dr Matyja ma często dosyć tego chaosu. Dlatego wolę wydać 100 zł i iść do niego prywatnie na Bacha. Świetny lekarz, miły człowiek o właściwościach kojących. Często jest tak, że zlecając dane badanie wie przed, jaki będzie jego wynik (i tak faktycznie wychodzi). Gorąco polecam, jeśli chcecie się Państwo faktycznie leczyć na konkretnie wykryte schorzenie, a nie brać przypadkowe tabletki!

Rewelacyjny neurolog. Nie ma w Tychach lepszego, a myślę, że i w okolicy też nie. Zawsze podchodzi do pacjenta profesjonalnie, ale też porozmawia, uspokoi. Wspaniały lekarz i człowiek! Wszystkim potrzebującym polecam!

lekarz bardzo dobry,fachowiec w swojej dziedzinie, nie traktuje pacjenta przedmiotowo, jak niektórzy.

Jedyne co mi zostało , to potwierdzić wszystkie pozytywne opinie o doktorze :)

LEKARZ Z POWOŁANIA,WSPANIAŁY,MIŁY I UPRZEJMY. RODZYNEK WŚRÓD DZISIEJSZYCH LEKARZY. NA WIZYCIE OPOWIADAJĄC O SWOICH DOLEGLIWOŚCIACH CZUŁAM SIĘ JAK W ROZMOWIE Z PRZYJACIELEM.PO PIERWSZEJ WIZYCIE I PO ZAŻYCIU WYPISANYCH LEKÓW ULGA W BÓLU PO DWÓCH DNIACH.PAN DOKTOR TRAKTUJE PACJENTA Z WIELKIM SZACUNKIEM.KAŻDEMU POLECAM LECZENIE U PANA DOKTORA. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANIE DOKTORZE!!! POZDRAWIAM. WDZIĘCZNA PACJENTKA.

Dziwie się tym wszystkim Państwa cudownym opiniom. leczę się od 2 lat u Pana doktora i żadnej konkretnej diagnozy przy moich dziennych bólach głowy...

Wspaniały lekarz, słucha pacjenta i nie zbywa go. Widać, że nie traktuje ludzi z góry tylko do każdego podchodzi indywidualnie.Byłam pod wrażeniem dokładności badań jakie pan doktor przeprowadził. Polecam serdecznie bo jest to fantastyczny człowiek i lekarz.

Lekarz poświęcający się temu co Go pochlania - pomocy człowiekowi. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta jako człowieka i potrafi pomóc. Oby więcej takich fachowców z sercem pracowało w służbie zdrowia.

Pan Doktor to jest RODZYNEK ,niestety,wśród lekarzy na całym Śląsku! I żeby nie wyglądało to na jakąś prywatę,trafiłam do doktora z przypadku,po wielu nieudanych diagnozach u innych lekarzy. Dziękuję Panu Doktorowi za to ,że JEST! Pacjentka Janina

Wspaniały jako lekarz, wspaniały jako człowiek. Pacjent ma poczucie bezpieczeństwa. Wizyta nie należy do tzw. recepta i "następny proszę..." Godny polecenia, chociaż... jak tam wszyscy pójdą, to będzie dłuższa kolejka :)No ale lekarz jest świetnym fachowcem, więc niech wszyscy mają szansę.

Świetny lekarz, po wysłuchaniu mnie postawił diagnozę choroby oraz jej sposób leczenia, który przyniósł natychmiastowy efekt, lekarz wyleczył mnie podczas 1 wizyty, a cierpiałam 15 lat na to wredne schorzenie, polecam wszystkim Pana Doktora!

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam w życiu. Jest ciepły, cierpliwy, umie wczuć sie w położenie pacjenta. Zawsze życzliwy, stara się pomóc w każdej sytuacji.

Taki lekarz to rzadkość. Jest cierpliwy, bardzo wyrozumiały i naprawdę przejmuje się swoimi pacjentami. Wizyta u niego to przyjemność wynikająca z rozmowy i pomocy.

Niewielu jest jeszce lekarzy z powołania, ale doktor Adam Matyja na pewno się do nich zalicza.

W pełni zgadzam się z Panią, która dodała komentarz 18.09.09. Polecam. Pacjentka J. K.

LEKARZ BARDZO SKRUPULATNY,PRZYJAŹNIE NASTAWIONY DO PACJENTÓW, DLA NIEGO NIE MA MNIEJ WAŻNYCH PRZYPADKÓW, KAŻDY CZŁOWIEK ZASŁUGUJE NA POŚWIĘCENIE MU CZASU, PRZYZNAJE ŻE SIEDZĄC W POCZEKALNI BYWAM CZASAMI POIRYTOWANA PRZEDŁUŻAJĄCYM SIĘ CZASEM OCZEKIWANIA,ALE W MOMENCIE WEJŚCIA CZUJE SIĘ "ODPOWIEDNIO POTRAKTOWANA"-BYĆ MOŻE NIE DO KOŃCA SZCZĘŚLIWE PORÓWNANIE ALE W TEJ CHWILI NIE NASUWA MI SIĘ NIC INNEGO, MOGĘ KAŻDEGO ZAPEWNIĆ O FACHOWOŚCI TEGO LEKARZA, MAŁO TEGO JEST TO CZŁOWIEK KTÓRY POTRAFI PRZYZNAĆ SIĘ GDY PRZYPADEK ZACZYNA GO PRZERASTAĆ, MAŁO TEGO POTRAFI SKIEROWAĆ DO PORADNI KTÓRA WG NIEGO LEPIEJ PORADZI SOBIE ZE SCHORZENIEM (TAK BYŁO W MOIM PRZYPADKU)- POZDRAWIAM I POLECAM

LEKARZ OD PIERWSZEJ WIZYTY WZBUDZA ZAUFANIE DO PACJENTA,JEST BARDZO MIŁY UPRZEJMY I Z SZACUNKIEM PODCHODZI DO PACJENTÓW.WYSTARCZAJĄCO DUŻO CZASU POŚWIĘCA DLA SWOICH PACJENTÓW BARDZO DOKŁADNIE TŁUMACZY PRZEBIEG CHOROBY I JEJ DALSZY PRZEBIEG LECZENIA.LEKARZ ZLECAJACY BADANIA,ŻEBY POSTAWIĆ ODPOWIEDNIA DIAGNOZĘ.JA BĘDĄC U TEGO MIŁEGO PANA Z MOJA CHORĄ MAMĄ DOWIEDZIAŁAM SIĘ BARDZO DUŻO TŁUMACZYŁ DOKŁADNIE I CAŁY PROCES LECZENIA JEST BARDZO CIEPŁYM I CIERPLIWYM LEKARZEM.POLECIĆ GO MOGE KAZDEJ JEDNEJ OSOBIE KTÓRA MUSI SIE WYBRAĆ DO PORADNI NEUROLOGICZNEJ Z SZACUNKIEM DO TEGO LEKARZA.

Najsympatyczniejszy lekarz na świecie. Taka jest moja opinia. Leczę się u niego 15 lat. Dzięki temu mogę funkcjonować jeszcze jak pracowałam i teraz jak jestem na emeryturze. Poświęca mi dużo czasu.Zawsze wysłucha moich dolegliwości, kieruje na specjalistyczne badania. Mój stan ulega poprawie. Dziękuję za opiekę Panie Doktorze. ewa-nauczycielka

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny