lekarz Adam Mic

Seksuolog, Psychiatra

Gabinet zamknięty na stałe.

Gabinet zamknięty na stałe.

Konkretny lekarz psychiatra. Bez dystansu do pacjenta. Dobry kontakt. I nie nerwowy, mimo ze ja lubię pomarudzić i popytać o wiele rzeczy. Tak już mam. Polecam

Jestem mega zadowolony z leczenia. Efekt natychmiastowy. Doktora wieloletnie doświadczenie widzę na sobie. Nie mam żadnych wątpliwości, że "złapałem" 10 w totka.

mój przypadek był zawiły. Leczę się już parę lat i dopiero tu poczułem spokój eksperta. Jego trafność w diagnozach i pózniejsze zastosowanie w terapii. To bardzo mnie uspokoiło. Zawsze jest miło, czysto i przyjemnie. Teraz wiem, że z psychiatrą związałem się na długo i każdego co potrzebuje pomocy będę zachęcać do leczenia, bo wiem, że warto.

Wspaniały lekarz! Bardzo sympatyczny, wesoły, a przy tym kompetentny. Potrafi dobrać leki, interesuje się pacjentem, nigdy nie odmówi pomocy. Można do niego przyjść nawet bez zapisu, jeśli coś złego się dzieje. Pamięta swoich pacjentów, co jest bardzo miłe. Mam do niego pełne zaufanie.:)

świetny lekarz. Zostawiłem u niego kupę kasy. Terminy są długie ale nie ma co narzekac. Gabinet luksusowy a nie wszyscy w tej branży trzymają taki poziom. Fason jak się patrzy. Lekarz jak się patrzy.

terapeuta jakich mało, sumiennie wykonuje swoją robotę, przy tym bardzo sympatyczny, lecz nie gwarantuje efektów leczenia. Dużo przeczytałem na stronie internetowej. Drogo ale nie wiem jak długo jeszcze.

miły z pozory lekarz. Dla mnie był oki, drogo nie bierze a mówili, że zdziera kasę równo. Obawy się nie potwierdziły. Leki dobre bez skutków ubocznych choc dostałem lekkiej wysypki. To minie po witaminie z grupy mgb6cardio itp,.

u mnie bylo ciezko. Dostalem skierowanie na TK czaszki po urazie. Skutki fatalne. Zanik pamięci i wczesne otepienie. Wystawiam opinie negatywna, bo to na poczatku tak jest, pózniej wystawie dobra, jak mózg odpocznie od terapii, co dla mojej pustej głowy jest męczące.

niezmiernie wdzięcznośc ma pada do stóp doktora. Ekspresem zdziałał cuda wszechmogące. Lecz umysł mój nie taki lekki by sprostac oczekiwaniom lekarza. Trudne to zajęcie, bardzo trudne a tyle jeszcze przede mną. Chciałbym oczekiwac rewelacji lecz przyjdzie mi na to poczekac. Warto.

Odwiedzam Doktora co jakis czas. Teraz takich juz nie ma. Ciepły, sympatyczny.rzeczowy. Powie bardzo dokładnie co nam jest. Z każdym problemem mozna do niego pójść. Gorąco Go pozdrawiam .I zyczę jeszcze długich lat w zdrowiu .Polecam serdecznie. Nie znajdziecie lepszego .