dr n. med. Adam Mościcki

2,8
3,2

Pacjentka_NFZ

26.08.2013

Dlaczego słaby, a nie bardzo słaby? Nie daję najgorszej oceny ponieważ Pan Adam jest mimo wszystko sympatycznym lekarzem i jak już musi to odpowiada na pytania rzeczowo i konkretnie. Słaby dlatego, że chodząc do doktora Mościckiego w ciąży na NFZ i tak za badania które ...

Słaby dlatego, że chodząc do doktora Mościckiego w ciąży na NFZ i tak za badania które są refundowane (np. morfologie, mocz, grupa krwi,...) będziemy musiały płacić. Pan doktor nie napisze nam skierowań ("może lekarz rodzinny je przepisze") za to wszelkie karteczki z informacjami podbije nam swoją prywatną pieczątką. Ci więcej karty ciąży na NFZ się nie prowadzi bo po co podwójnie pisać to samo (a ja się pytam, a jeśli coś się stanie to jaki mam dokument skąd lekarze mają wiedzieć jak przebiega ciąża - kartoteki do ręki nie dostajemy). Po kilku wizytach dodatkowo mogę stwierdzić, że nie przeprowadzono ze mną wywiadu. Lekarz nie zainteresował się tarczycą, nie zlecił badań takich jak TSH, toksoplazmoza... W jakich warunkach przyszła matka pracuje też nie jest ważne - a może jednak wypadałoby się zainteresować?
Podsumowując: Pan Doktor może i miły i sympatyczny, ale nastawiony chyba bardziej na kasę niż na pacjenta... Prywatnie może i rzeczowy, jednakże na NFZ - szkoda słów. Za to co nam się prawnie należy i jest refundowane i tak będziemy musiały zapłacić (chyba potrącają Panu Adamowi coś z pensji za każde wypisane skierowanie..).

05.07.2012

Doktor Mościcki prowadził moją ciążę - wiecznie długie kolejki do gabinetu, więc bywało, że w zaawansowanej ciąży po kilkugodzinnym czekaniu wchodziłam ok godz. 22. Poza tym już na samej końcówce ciąży nie mógł znaleźć dla mnie czasu na wizytę z usg (ktg robione regularnie przez jego położną), bo nie miał wolnego terminu, więc musiałam wręcz wtargnąć mu go gabinetu, aby się dowiedzieć ile przez ostatni miesiąc moje dziecko zdążyło urosnąć. Przy tym wszystkim pan doktor od początku podkreślał, że dziecko będzie duże, z dużym obwodem głowy, ale mimo strachu który mi napędził, sam nie mogł znaleźć czasu na rozwianie wątpliwości. Dużym uchybieniem przy prowadzeniu ciąży był brak wywiadu rodzinnego i badań pod kątem tarczycy. Rok po porodzie omal nie zeszłam na niedoczynność tarczycy (poporodowe zapalenie tarczycy typu hashimoto) - wartości były tak złe, że wszystko po kolei mi wysiadało. A okazało się, że choroby tarczycy są dziedziczone zwłaszcza w linii żeńskiej, o czym ja wtedy nie wiedziałam, a w rodzinie miałam obciążenie ze strony mamy i babci. Gdyby choroba rozwinęła się w trakcie ciąży dziecko by było niepełnosprawne umysłowo - co podkreślali wielokrotnie lekarze specjaliści, u których zaczęłam się leczyć na tarczycę. Wszyscy oni byli w wielkim szoku, że w ciąży nie miałam badać tarczycowych. Nie polecam pana doktora - idzie na ilość i kasę a nie na jakość - byleby zarobić na swoje drogie podróże po świecie i hobby.

19.04.2012

jestem z tego lekarza zadowolona wczesniej chodziłam do dr.Bruszewskiego miałam miec wczesniej robiona cesarke przetrzymał mnie do ostatniego momentu zielone wody płodowe co bylo bardzo nie przyjemnie itp. Dr. Mościcki zdecydowanie lepszy i przystojny :)

27.10.2011

Byłam u lekarza pierwszy raz. Wizyta trwała 50 min. Wszystko mi wytłumaczył o co pytałam. Cena mogłaby byc troche niższa,ale chodzilam do wielu lekarzy i z tego dr jestem najbardziej zadowolona. Miałam robioną cytologię i USG .

13.06.2011

Szybki, bezuczuciowy, nie porozmawia, nie wytłumaczy, siostra prowadziła u niego ciąże doszło do zagrożenia życia dziecka z powodu niekompetencji tegoż lekarza. Whisky i koperty bierze jak leci, nie daje skierowań na podstawowe badania w ciąży~! Zrezygnowałam z jego usług mimo że na NFZ

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety