dr n. med. Adam Pala

Dr Adam Pala to świetny lekarz.Konkretny, rzeczowy, profesjonalista. Trzy miesiące temu miałem operowany kręgosłup lędźwiowy. Po tym czasie mogę napisać tylko, że miałem szczęście trafić na takiego fachowca. Operacja oraz cały okres leczenia sprawiła, że znów jestem sprawny i mogę wrócić do pracy, do życia... Dziękuję i polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i potrzebuje profesjonalnego leczenia.

Co dużo tutaj mówić, fachowiec którego potrzebujemy a na którego nie zasługujemy. Trochę kapralskie podejście do pacjenta, ale liczy się efekt. Oprócz problemów z odcinkiem szyjnym przy okazji operacji skończyły się bóle głowy na które z 10 lekarzy nie miało sposobu. Takie pozytywne skutki uboczne operacji. Polecam tego Pana Doktora.

Jestem cztery dni po operacji na odcinku lędźwiowym kręgosłupa niedowład kończyny dolnej lewej jestem pod wrażeniem podejścia dr do pacjenta jego fachowości w tym co robi zainteresowania pacjentem po zabiegu dziękuję bardzo jestem panu bardzo wdzięczna pozdrawiam

Z NIEDOWŁADEM KOŃCZYN DOLNYCH, ZGŁOSIŁEM SIĘ DO PANA DOKTORA ADAMA PALA, KTÓRY W LUTYM 2016 ROKU WYKONAŁ OPERACJĘ MOJEGO KRĘGOSŁUPA LĘDŹWIOWEGO, NA ODCINKU - L2/L3, L3/L4, L4/L5. W ROK PO ZABIEGU, W CZASIE POBYTU W SANATORIUM, W MARCU 2017 ROKU JEŹDZIŁEM NA NARTACH. DZIĘKUJĘ CI PANIE DOKTORZE, JEŻDŻĘ BARDZO OSTROŻNIE, ALE JESTEM SZCZĘŚLIWY. SERDECZNIE POZDRAWIAM. KRZYSZTOF HANDZLIK

Witam jestem 5 dni po operacji kręgów szyjnych złamany miałem ząb obrotnika stabilizacje kręgów c1 c2 .Te operacje wykonał mi DR Adam Pala i jestem mu za to bardzo wdzięczny moge chodzic funkcjonować jest to lekarz naprawdę godny polecenia i kazdemu go polecę co do komplikacji i chorób kregosłupa.

Jestem po operacji 4 kręgów odcinka lędźwiowego u Pana dr. Pali, która odbyła się 4 miesiące temu. Dzięki niemu chodzę prosto i co najważniejsze w końcu nie odczuwam bólu. Podczas konsultacji Pan dr. wyjaśnił mi dokładnie na czym polega mój problem, pokazał ma modelu jak będzie przebiegał zabieg, rozwiał wszelkie wątpliwości - a wiedzcie że przy operacji kręgosłupa jest ich naprawdę dużo. Zachwalam go każdemu znajomemu - jestem żywym dowodem jego skuteczności, znam osoby, które postawił na nogi przede mną, jak również które poszły do niego z mojego polecenia, dlatego z czystym sumieniem mogę napisać, że warto - najlepszy ortopeda z jakim miałem styczność. Polecam

ok ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

A ja polecam doktorka :) mimo, iż jest troszkę przewrażliwiony w stosunku do pacjentów po "ciężkich" operacjach. Fachowiec - jak najbardziej. Dla wszystkich pacjentów wymagających więcej poświęconego im czasu polecam znaleźć sobie przyjaciela, nie lekarza ;) Pozdrawiam p. Adamie :)

Postawił mnie na nogi, operacja L4/L5 - implant dyskowy + stabilizacja. Jedyne do czego można się przyczepić to chciałbym aby poświęcił mi więcej czasu lecz ilość pacjentów na to nie pozwala. Fachowiec pierwsza klasa polecam. Dzięki niemu wróciłem do normalnego życia.

Witam,w lipcu 2013r miałam operacje na kręgosłup L4L5(przepuklina rozległa ze stabilizacją) w Piekarach Sląskich. Chcę podzielić się swoimi odczuciami ponieważ przed operacją sama szukałam tygodniami dobrego lekarza i szpitala. Opinie bywały rożne a zawsze wszystko weryfikuje życie. Trafiłam pod skrzydła dr.Adama Pali, człowieka kompetentnego,konkretnego,profesjonalnego a przy tym przemiłego w kontaktach z pacjentem.To on jako pierwszy wytłumaczył mi co tak naprawdę mi jest i jaką należy przeprowadzić operację. Wcześniej chodziłam na prywatne wizyty gdzie wizyta nie trwała dłużnej niż 10min. Pan dr.Pala ma czas dla pacjenta wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości i ...

Pan dr.Pala ma czas dla pacjenta wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości i obawy. Operacja przebiegła wzorcowo choć była poważna teraz czuję się o niebo lepiej choć minęło dopiero dwa tyg nie biorę leków przeciwbólowych a brałam je przez ostatnie 11miesiecy! Chcę jeszcze nadmienić o samym szpitalu w którym panuje bardzo przyjazna atmosfera i cały personel dba o pacjenta! To była najlepsza decyzja jaką podjęłam i wreszcie pozbyłam się bólu.
Pnie doktorze dziękuję za opiekę oraz profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.
Życzę samych sukcesów w dalszej pracy:-)