Adam Pala

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
11 opinii

Jestem po operacji 4 kręgów odcinka lędźwiowego u Pana dr. Pali, która odbyła się 4 miesiące temu. Dzięki niemu chodzę prosto i co najważniejsze w końcu nie odczuwam bólu. Podczas konsultacji Pan dr. wyjaśnił mi dokładnie na czym polega mój problem, pokazał ma modelu jak będzie przebiegał zabieg, rozwiał wszelkie wątpliwości - a wiedzcie że przy operacji kręgosłupa jest ich naprawdę dużo. Zachwalam go każdemu znajomemu - jestem żywym dowodem jego skuteczności, znam osoby, które postawił na nogi przede mną, jak również które poszły do niego z mojego polecenia, dlatego z czystym sumieniem mogę napisać, że warto - najlepszy ortopeda z jakim miałem styczność. Polecam

ok ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

A ja polecam doktorka :) mimo, iż jest troszkę przewrażliwiony w stosunku do pacjentów po "ciężkich" operacjach. Fachowiec - jak najbardziej. Dla wszystkich pacjentów wymagających więcej poświęconego im czasu polecam znaleźć sobie przyjaciela, nie lekarza ;) Pozdrawiam p. Adamie :)

Postawił mnie na nogi, operacja L4/L5 - implant dyskowy + stabilizacja. Jedyne do czego można się przyczepić to chciałbym aby poświęcił mi więcej czasu lecz ilość pacjentów na to nie pozwala. Fachowiec pierwsza klasa polecam. Dzięki niemu wróciłem do normalnego życia.

Witam,w lipcu 2013r miałam operacje na kręgosłup L4L5(przepuklina rozległa ze stabilizacją) w Piekarach Sląskich. Chcę podzielić się swoimi odczuciami ponieważ przed operacją sama szukałam tygodniami dobrego lekarza i szpitala. Opinie bywały rożne a zawsze wszystko weryfikuje życie. Trafiłam pod skrzydła dr.Adama Pali, człowieka kompetentnego,konkretnego,profesjonalnego a przy tym przemiłego w kontaktach z pacjentem.To on jako pierwszy wytłumaczył mi co tak naprawdę mi jest i jaką należy przeprowadzić operację. Wcześniej chodziłam na prywatne wizyty gdzie wizyta nie trwała dłużnej niż 10min. Pan dr.Pala ma czas dla pacjenta wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości i obawy. Operacja przebiegła wzorcowo choć była poważna teraz czuję się o niebo lepiej choć minęło dopiero dwa tyg nie biorę leków przeciwbólowych a brałam je przez ostatnie 11miesiecy! Chcę jeszcze nadmienić o samym szpitalu w którym panuje bardzo przyjazna atmosfera i cały personel dba o pacjenta! To była najlepsza decyzja jaką podjęłam i wreszcie pozbyłam się bólu. Pnie doktorze dziękuję za opiekę oraz profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Życzę samych sukcesów w dalszej pracy:-)

Nie polecam.! Po długo oczekiwanej wizycie u tego lekarza, wypisał mi on jedynie skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne. Nie wyjaśnił gdzie ona mają się odbywać i co mam zrobić po zakończonych zabiegach. Nie spełnił on moich oczekiwań.! Jestem b. zawiedziona.

POLECAM TEGO LEKARZA .JAK NAJBARDZIEJ WZBUDZA ZAUFANIE ,KONKRETNIE TŁUMACZY CHOROBĘ ,INTERESUJE SIĘ SWOIM PACJENTEM A TO JEST BARDZO WAŻNE I MIŁE.BEZ ZASTANOWIENIA MOŻEMY POLECIĆ TEGO LEKARZA I ŻYCZYĆ MU WSZYSTKIEGO DOBREGO ,SAMYCH SUKCESÓW W ŻYCIU ZAWODOWYM JAK I PRYWATNYM

Wspaniały człowiek i lekarz! BEZINTERESOWNY! Z całego serca mogę polecić. Interesuje się losem pacjenta nawet po skończonym u niego leczeniu, chętnie udziela rad dotyczących dalszego leczenia.

Pan doktor jest człowiekiem niezwykle nie uprzejmym, pozbawionym wszelkich uczuć względem pacjenta, traktuje ludzi potrzebujących przedmiotowo... aż wstyd, że tak renomowany szpital jak chirurgia urazowa w Piekarach Śląskich ma takiego lekarza a co gorsza ordynatora.

Wykonał unikalną (nie tylko w Polsce) operację ułamanego zęba obrotnika z doskonałym skutkiem.

Lekarz kompetentny, uprzejmy, wzbudzający zaufanie. W zrozumiały sposób tłumaczy w czym jest problem i proponuje metodę leczenia.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny