dr n. med. Adam Pala

Ortopeda

3,9

Robert

17.03.2015

Witam jestem 5 dni po operacji kręgów szyjnych złamany miałem ząb obrotnika stabilizacje kręgów c1 c2 .Te operacje wykonał mi DR Adam Pala i jestem mu za to bardzo wdzięczny moge chodzic funkcjonować jest to lekarz naprawdę godny polecenia i kazdemu go polecę co do komplikacji i chorób kregosłupa.

Jan

19.01.2014

Jestem po operacji 4 kręgów odcinka lędźwiowego u Pana dr. Pali, która odbyła się 4 miesiące temu. Dzięki niemu chodzę prosto i co najważniejsze w końcu nie odczuwam bólu. Podczas konsultacji Pan dr. wyjaśnił mi dokładnie na czym polega mój problem, pokazał ma modelu jak będzie przebiegał zabieg, rozwiał wszelkie wątpliwości - a wiedzcie że przy operacji kręgosłupa jest ich naprawdę dużo. Zachwalam go każdemu znajomemu - jestem żywym dowodem jego skuteczności, znam osoby, które postawił na nogi przede mną, jak również które poszły do niego z mojego polecenia, dlatego z czystym sumieniem mogę napisać, że warto - najlepszy ortopeda z jakim miałem styczność. Polecam

Anonim

18.11.2013

ok ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Kachuna

23.08.2013

A ja polecam doktorka :) mimo, iż jest troszkę przewrażliwiony w stosunku do pacjentów po "ciężkich" operacjach. Fachowiec - jak najbardziej. Dla wszystkich pacjentów wymagających więcej poświęconego im czasu polecam znaleźć sobie przyjaciela, nie lekarza ;) Pozdrawiam p. Adamie :)

Bartek

23.07.2013

Postawił mnie na nogi, operacja L4/L5 - implant dyskowy + stabilizacja. Jedyne do czego można się przyczepić to chciałbym aby poświęcił mi więcej czasu lecz ilość pacjentów na to nie pozwala. Fachowiec pierwsza klasa polecam. Dzięki niemu wróciłem do normalnego życia.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Piekary Śląskie"?

Piekary Śląskie
ulica Żeromskiego 22/1a
Krakowskie Centrum Rehabilitacji

Kraków
Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
Olkusz
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
Piekary Śląskie
Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
Tarnowskie Góry
Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu

Bytom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
Klucze
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
Medica