dr Adam Pieniążek

Diabetolog

Co prawda byłem pacjentem ,,szpitalnym,, P.Doktora ale podzielam ocenę innych.Dobry fachowiec w zakresie szeroko pojętej ,,interny,,.Choruje na POChP,Pan Doktor postawił właściwą diagnozę po analizie moich wyników badań,podczas ,,obchodów,, należycie mnie badal ,,osłuchowo,,.Daje dojść do głosu choremu,wsłuchuje się w słowa pacjenta na temat jego stanu zdrowia.Wprowadza nowe metody,nowe leki ale gdy wymaga tego sytuacja stara się stosować starsze ale w indywidualnych przypadkach skuteczne metody terapii hołdując powiedzeniu ,,wszystko dla zdrowia pacjenta,,.Choć byłem ,,szpitalnym,, pacjentem Pana Adama mogę go polecić wszystkim którzy leczą się lub mają takowy zamiar w jego prywatnym gabinecie..Wystawiam P Doktorowi najwyższą z możliwych pozytywnych ocen.

nie znam lepszego lekarza godnego polecenia super fachowiec rzadko się zdarza taki lekarz

Mega autorytet. Wspaniały człowiek i fachowiec w jednym. Polecam.

Mega autorytet. Wspaniały człowiek i fachowiec w jednym. Polecam.

wszystko ok. lepszego nie znam. polecam w pełni wizytę

wszystko ok. lepszego nie znam. polecam w pełni wizytę

Jest lekarzem rodzinnym dla mojej rodziny (mam na myśli także rodziców) - jest przede wszystkim CZŁOWIEKIEM, kompetentnym lekarzem, lekarzem o wielkim sercu, który "czuje" i pomoże w potrzebie. Moją rodzinę leczy od ok. 5-ciu lat, wszystkie diagnozy jakie stawiał zawsze były trafne.

jedyny "prawdziwy" lekarz w swoim mieście,który zna się na tym co robi!!! zdecydowanie polecam !

SUPER LEKARZ , TRAFNA DIAGNOZA , GODNY POLECENIA

SUPER LEKARZ , TRAFNA DIAGNOZA , GODNY POLECENIA

polecam każdemu - dobry fachowiec i wspaniały człowiek

polecam każdemu - dobry fachowiec i wspaniały człowiek

Gorąco polecam.Wkońcu postawił mi ktoś prawidłową diagnozę.

Gorąco polecam.Wkońcu postawił mi ktoś prawidłową diagnozę.

wyjątkowo kompetentny i życzliwy lekarz, nic ode mnie nie wziął za szybkie umieszczenie mnie w szpitalu, gdzie badałam się na nowotwór. Bardzo polecam.