lekarz Adam Pietrulewicz

Psychiatra

Dobry kontakt z młodzieżą, angażuje się w pomoc i dobiera odpowiednie leki. Myśli obiektywnie i umie zauważyć problem. Opowiada swoje spostrzeżenia, co niektórym osobom może się nie podobać, bo mówi niewygodną prawdę, a nie taka jaka oczekiwali. Polecam

Polecam

Bardzo Polecam Pana Doktora, lecze sie od ponad roku, bardzo wyrozumiały, zawsze daje trafne rady, dobrze dobrał leki

Jestem bardzo zniesmaczona tym Panem jest nie miły jest zadufany w sobie jest przesądzały na dodatek jest osoba zimna i brzydko powiem wredna ! Pracuje z dziećmi i młodzieżą i bardzo im za to współczuje wczorajsza wizyta z tym człowiekiem Mnie tak wstrząsnęła ze do dziś nie mogę o tym przestać Myśleć ! Ale nie będę opisywać :/ odradzam kontaktu z tym Panem

Myśleć ! Ale nie będę opisywać :/ odradzam kontaktu z tym Panem

Lekarz Adam Pietrulewicz (tajemnicą poliszynela jest jak sobie to załatwił) jest Kierownikiem drobnego Odziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych przy ul.Kopernika 38 w Częstochowie. Gdyby ktoś szukał tego dżentelmena to mieszka w miejscowości Wręczyca. Oddział, którym kieruje jest oddziałem zamiejscowym ZOZ MSWiA im. Sierż. Załogi w Katowicach. Głównie znany jako lekarz psychiatra dzieci i młodzieży. Co najbardziej rażące tam samo dokładnie traktuje powiem wręcz "chamsko" osoby w wieku 50 lat i wyżej, pomimo iż jest dużo młodszy. Otacza się ludźmi zupełnie niekompetentnymi, czyli takimi, które śpiewają tak jaki im zagra, zaśpiewa czy też zanuci. Kompetencje może i ma, wobec dzieci i młodzieży, lecz dorosłych i starszych od siebie traktuje "z góry" i bez poszanowania ich godności. Musztruje jak dzieci. Brak osobistej wyrazistości i gdy zaprzecza sam sobie, zawsze przekręca swoje decyzje (co przyznaje z wielkim trudem), a nawet gdy się tak dzieje, to winni są Ci co mu wykażą brak konsekwencji, bo jest "bogiem" w swoim zaściankowym oddziale. Panie Psycholożki o imionach Beata i Kamila to najbradziej niekompetentne osoby jakie spotkałem w swoim niedługim życiorysie. Powinny zasilić rzeszę osób poszukujących pracy, bo zupełnie nie nadają się do tego co im się wydaje, że dobrze robią. Są jednym słowem..., beznadziejne. W mojej ocenie osoba lekarza Adama jest zupełnie niekompetentna do leczenia osób dorosłych co będę zawsze i wszędzie zaznaczał z największym impetem. Przebywanie u tego lekarza na jego oddziale było dla mnie jeszcze większą traumą, zanim tam trafiłem celem podleczenia zdrowia. Najlepszym brakiem kompetencji wyrażała się pani doktor Magda (no name), która nie umiejąc nawiązać komunikacji z pacjentem proponuje każdorazowo wypisanie się z oddziału. NIE POLECAM ZESPOŁU JAK I TEGO UNIKAJCIE PANA ADAMA JAK OGNIA !!!

Bardzo serdecznie polecam leczenie u Pana Doktora. Jest lekarzem bardzo profesjonalnym i kompetentnym. Wizyty u Doktora okazały się zbawieniem dla naszej naszej rodziny. Doktor rozpoznał moją chorobę i na pierwszej wizycie diagnoza okazała się trafiona w 100%, a także leki, które otrzymałam były dobrane bardzo dobrze. Ponadto po rozmowie i przedstawieniu problemu z dzieckiem, Doktor stwierdził, że to zespół Aspergera. Po wizycie z dzieckiem okazało się, że diagnoza również jest prawidłowa. Był to dla nas szok ale i ulga, że wreszcie po 12 latach problemów, ktoś nam pomógł i mogliśmy zacząć działać. Kolejnym powodem stwierdzającym profesjonalizm Doktora jest rozpoznanie depresji u męża, a następnie uzależnienie od alkoholu. Ta diagnoza była dla mnie największym szokiem, ponieważ w domu nigdy nie było problemu alkoholowego, jednak zachowania męża, przyjmowanie leków i niezbyt częste picie okazały się uzależnieniem. Mąż rozpoczął terapię i efekty są super widoczne. Mogę z czystym sumieniem napisać, że Doktor URATOWAŁ naszą rodzinę.

Pan dr. Pietrulewicz to najlepszy psychiatra z jakim miałem doczynienia a kilku ich było. Bardzo dobry, inteligentny człowiek. Pomógł mi, gdy bardzo cierpiałem i nie dawałem już rady. Jako pierwszy prawidłowo zdiagnozował moją chorobę. Nie wiem co by było gdyby nie pan dr. Pietrulewicz. Depresja to straszna choroba ale dzięki panu Adamowi żyję pełnią życia i cieszę się każdym dniem.

Pan Adam jest lekarzem który niestety posiada zbyt mało zindywidualizowane podejście do pacjenta. Jego rady kierowane do pacjenta podkreślając że człowiek ten nie posiada zbytnio empatii. Poza tym jest nerwowy i opryskliwy co sprawia że pacjent się go najzywczajniej w Świecie boi i nie może mu powiedzieć o swoich wszystkich problemach ze strachu że zostanie wysłany do szpitala psychiatrycznego. A takie propozycje od niego otrzymać można nawet przy niewielkim problemie. Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza.

Doktor godny polecenia,odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.Podejście i postawa inwidualna do pacjenta.Doktor mnie postawił na nogi jak również moją mamę.Wbkażdym leczeniu

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Trafna diagnoza oraz dobór leków bardzo poprawiły funkcjonowanie moich synów z zespołem Aspergera. Pan doktor jako jedyny udzielał mi cennych wskazówek oraz jasnych instrukcji jak postępować z dziećmi. Po roku leczenia zmiana zachowania u dzieci jest bardzo zauważalna.

Lekarz nieuprzejmy, nieobiektywny, wiecznie spóźniony do przychodni. Jest przemądrzały. Nie dopuszczał mnie nawet do słowa. Nie liczy się z emocjami, problemami innych.W ogóle nie polecam tego amatora.