lek. dent. Adam Romaniuk-Demonchaux

Bardzo fajny gabinet i doktor. Super atmosfera i komfortowo, bez problemu leczone są moje zniszczone zęby. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z prowadzonego leczenia. Wizyty są na czas, w spokojnej atmosferze i komfortowym znieczuleniu a efektem są bardzo ładne plomby. polecam

polecam

Bardzo nowoczesne podejście do tematu. Wiedza i sprawna ręka dały przepiękne rezultaty. Mam piękny i zdrowy uśmiech. Pozdrawiam doktora i dziękuję.

Czysty gabinet, doktor pracuje dokładnie, delikatnie . Jestem zadowolona, a gabinet zapewnia intymność i to są zdecydowanie moje klimaty. apolecam

Uprzejmy i kontaktowy. Wiedza i doświadczenie dają wspaniałe efekty. jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Jestem pod wielkim wrażeniem fachowości i kompetencji doktora. Przede wszystkim zwróciła na mnie uwagę brak jakichkolwiek komentarzy na ewidentne partactwo poprzednich lekarzy. Postępowanie zaargumentowane, racjonalne i ...trafne. Jestem rownież lekarzem i w 100% mogę polecić tego lekarza.

Lekarz godny zaufania. Można by powiedzieć że szukałem go od dłuższego czasu ale nie mogłem znaleźć. Zaletą to przede wszystkim pewna ręka i opanowanie. Wydaje mi się że w okręgu Rybnickim plasuje się w czołówce dentystów. Dla niezdecydowanych wystarczy jedna wizyta. pozdr

Dla niezdecydowanych wystarczy jedna wizyta. pozdr

Wspaniały kompetentny lekarz. Przełamał mój okropny lęk przed dentystami. Dokładnie wszystko tłumaczy, nic nie boli. W końcu mam piękne zęby :) i czuję się pewniej:) chętniej i częściej się uśmiecham:) bardzo dziękuję Nadia