dr n. med. Adam Rożej

Neurolog

Kompetentny, tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca odpowiednią /dużą /ilość czasu, bardzo uprzejmy, super lekarz i super człowiek. Polecam.

Lekarz który widzi pacjenta na korytarzu nie mogącego dojść do swojej sali bierze go pod pachy i zaprowadza. Nie spotkałam nigdy kogoś tak empatycznego. Mimo że nie był lekarzem prowadzącym, doradził kilka sposobów leczenia i kazał walczyć nawet z samym NFZ, dał wiele wskazówek. Sam od siebie. Bez proszenia. Dał wizytówkę i kazał dzwonić w razie pytań lub potrzeby pomocy.

Lekarz Człowiek , nic dodać nic ująć. Można by wiele pisać na temat Pana doktora, anajwzniejsze jest to jak fachowo podchodzi do każdego pacjenta, bez względu na wiek, status itp. Nie spotkałam sie jeszcze z takim lekarzem. Fachowości, duża widza, I cierpliwość . Bardzo uprzejmy, i przede wszystkim słucha pacjenta!!! Polecam najlepszego neurologa na Śląsku. Pacjentka.

Człowiek przez wielkie C jedynym mankamentem jest trudnosc w dostaniu sie do doktora.

Miły..wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.Jest przychylny pacjentowi.Godny polecenia specjalista.Jego pomoc wykracza znacznie ponad minimum.Dziękuję za okazane serce i zrozumienie.

Jedyny lekarz przyjmujacych w szpitalu Kolejowym w Wilkowicach który jest przychylny pacjentowi. Kompetetntny w swoim zawodzie.Godny polecenia specjalista, który nie traktuje pacjenta rutynowo i przedmiotowo. Miły i cierpliwy. Dla pacjenta pomocny w każdej chwili.

Dla pacjenta pomocny w każdej chwili.

ten doktor sprawia wrażenie bardzo pewnego siebie ale z udzielanych odpowiedzi raczej nie wynika,że dysponuje dużą wiedzą,rozmowa z nim jest bardzo miła choć niewiele w niej konkretów a dużo ogólników jeśli ktoś chce miło pogadać polecam,jeśli chce konkretnej konsultacji neurologicznej- nie .

Lekarz, dla którego praca jest również "powołaniem". Poświęca więcej czasu niż przeciętny lekarz poświęca pacjentowi. Bardzo dobry specjalista, dla którego pacjent - jest bardzo ważny. Gdyby było więcej takich osób jak Pan Dr Adam Rożej - z pewnością byłoby łatwiej zrozumieć swoje dolegliwości. W łatwy, zrozumiały sposób potrafi przedstawić problem, dobry diagnosta. Najlepszy neurolog jakiego znam. Dobry człowiek.

Najlepszy neurolog jakiego znam. Dobry człowiek.

Bardzo dobry lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi. uprzejmy i miły nie denerwują go dodatkowe pytania. Polecam jako specjalistę i po prostu dobrego człowieka.

Bardzo dobry lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi.

JESZCZE NIGDY NIE SPOTKAŁAM LEKARZA Z TAKIM POWOŁANIEM

JESZCZE NIGDY NIE SPOTKAŁAM LEKARZA Z TAKIM POWOŁANIEM