lekarz Adam Skwarzyński

Chirurg naczyniowy

Wizyta pierwsza 3 lata temu w Przychodni na Staszica...i to był moment, aby pana doktora mijać szerokim łukiem !!! pielęgniarka robiła wywiad medyczny, pan doktor rozmawiał ze mną - z czym przyszłam,kiedy powiedziałam, na karteczce napisał mi 4 sposoby na żylaki, zalecił poczytanie w internecie,wybranie sobie odpowiadającej i zgłoszenie się...wszytko trwało 5 min,kiedy oszołomiona stałam z kartką w ręku na korytarzu,wróciłam się, aby dopytać, pan doktor miał kolejną pacjentkę i już nie miał czasu ! poczytałam w internecie, wróciłam do pana doktora z decyzją o operacji klasycznej, w szpitalu kolejka 2 lata, w Klinice Jednego Dnia, na ul Onyksowej termin był za 1,5 miesiąca,zrobiłam dopplera bo było takie zalecenie, podczas badania lekarz zwrócił uwagę na bardzo skomplikowane ułożenie żył. Umówionego dnia stawiłam się, pan doktor przyszedł o godz.17, flamastrem na nodze namalował linie i operacja się odbyła, rano wypis. NIKT NIE UDZIELIŁ MI INFORMACJI o zaleceniach po zabiegowych,nic (koleżanka, która była po operacji na żylaki instruowała mnie co i jak !) Dominującym bólem było uczucie wbijania setek igieł w stopę (3 lata po operacji i ból ,,wbijanych igieł'' jest w części stopy). Po pewnym czasie córka nie dowierzając lekarzom umówiła mi kontrolnego dopplera, jakie było moje zdziwienie, kiedy dowiedziałam się, że obydwie nogi mam do operacji ! Ponownie wróciłam do pana doktora,kiedy zobaczył badanie -piękny uśmiech spełz z buzi !!!! okazało się że,w gabinecie można zrobić doplera !!! potwierdził ze operacja się nie udała ! ale bardzo niebezpieczne jest jest powtórzenie ! obiecywał coś przemysleć ,miałam zadzwonić itd ...w klinice jednego dnia przestał przyjmować.....ja zostałam z problemem,mój stan zdrowia się zmienił i o żadnej operacji nie ma mowy.Miałam jeszcze raz ,,przyjemność'' obserwować w Przychodni na Staszica tempo przyjęc pacjentów przez pana doktora zawsze uśmiechniętego !!!! mistrzostwo świata !!!!! ....po mojej pierwszej 5 minutowej wizycie trzeba było mijać szerokim łukiem pana doktora !

wykonał zabieg skleroterapii jako lekarz powinien wiedziec ze i tak w moim przypadku nie przyniesie oczekiwanych skutków,przyniosły tylko powiklania i dodatkowe problemy, wyciaganie kasy

Miły i do tego z wysoka kulturą osobistą. Polecam każdej osobie.

Miły i do tego z wysoka kulturą osobistą. Polecam każdej osobie.

Świetny fachowiec, profesjonalny , jetem pod jego kontrolą,operował mi tarczyce z czystym sumieniem polecam go znajomym, podzieli moje zdanie , jesteśmy zadowoleni.