lekarz Adam Sokal

Kardiolog

2,9
2,9

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Konkretny i rzeczowy, a zarazem z dużą cierpliwością tłumaczy pacjentowi jego problem i sposoby jego rozwiązania , tak że pacjent wychodzi z gabinetu pozytywnie nastawiony do leczenia. Bardzo szybko i trafnie zdiagnozował mojego ojce, choć inni wcześniej mieli z tym problemy. Polecam Pana Doktora.

Kompetentny, poświęca dość czasu na wytłumaczenie problemów związanych z chorobą. Dużo mówi, niektórym może to przeszkadzać a dla niektórych to zaleta. Polecam,

Wspaniały lekarz a przedewszystkim dobry i mądry człowiek,skromny a robi tak wielkie rzeczy. Dziekuje bardzo za opiekę nad moim dzieckiem,rozmowy,stałe zainteresowanie ,mądre słowa.

Lekarz kompetentny, nie lekceważy słów pacjenta, bardzo życzliwy, ze specyficznym poczuciem humoru (po wizycie u Niego choroba już nie jest taka straszna). Badanie poprzedzone szczegółowym wywiadem, następnie wnikliwe szukanie przyczyn określonego stanu, a do tego - co ważne dla pacjenta-laika- lekarz wykazuje się cierpliwością w przekazywaniu informacji, można spokojnie dopytywać i oczekiwać szczegółowych wyjaśnień:) Takich lekarzy nam trzeba. POLECAM

17.12.2015 miałem wizytę u Pana Adama Sokala w Zabrzu była to moja 2 wizyta a zarazem ostatnia,lekarz strasznie nieprzyjemny zarozumiały ignorant.Nie akceptuje wyników badań innych lekarzy nawet tych z Zabrza w ogóle nie zainteresowany chorym zero współczucia zrozumienia chęci wysłuchania i trafnego diagnozowania w moim przypadku NIE POLECAM

Zarozumiały ignorant, kompletnie nie interesuje się problemami zdrowotnymi pacjenta- cytuję : "a co mnie to obchodzi, że się pani źle czuje?" Bez zapoznania się z dostępnymi już wynikami szybko pozbywa się pacjenta z gabinetu. Żenada, że takim jeszcze płacą za poniżanie innych ludzi. I jak tu ma nie być kolejek do specjalistów? Po takiej wizycie trzeba szukać kompetentnego lekarza, który się zainteresuje (nie prywatnie ale zawodowo) zdrowiem pacjenta, bo za to mu płacą. Wstyd panie doktorze!!!!!!!!!!!!

Nie polecam tego lekarza, opryskliwy, w chamski sposób traktuje pecjętów

Nie polecam tego lekarza, opryskliwy, w chamski sposób traktuje pecjętów

Lekarz z prawdziwego zdarzenia i z powołania. Posiada specyficzne poczucie humoru.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia i z powołania.
Posiada specyficzne poczucie humoru.

Podczas zabiegu wszczepiania rozrusznika serca tak mnie "zagadał", ze weszłam na salę operacyjną zapłakana, a wyszłam uśmiechnięta!

ZAROZUMIALY BARDZO NIEGRZECZNY PUBLICZNIE NA POCZEKALNI POTRAFI POKAZAĆ KTO SIĘ WKUPIŁ W ŁASKI A KTO NIE.STANOWCZO ODRADZAM.PANIE PROFESORZE JAKO SZEF TEGO PANA POWINIEN SIĘ PAN TYM ZAINTERESOWAĆ.