lekarz Adam Stanek

Nie polecam doktora. Zero kompetencji. Nie ma żadnego podejscia do dziecka. Potrafi być arogancki i nie miły. Jeśli kończy mu się czas przyjec potrafi Nie przyjąć pacjenta mimo że był zarejestrowany i czeka w poczekalni gdyż jak to Doktor mówi "cenię sobie swój prywatny czas". Nie potrafi postawić trafnej diagnozy. Wizyta wygląda tak jakby był tam za karę. Jeśli dziecko niedaj Boże dostanie bardzo wysokiej gorączki to nie ma możliwości zeby przyjął dziecko. Kategorycznie odmawia wizyty i jakiejkolwiek konsultacji przez telefon. ODRADZAM

Dla mnie najlepszy pediatra w Olkuszu.Zawsze stawia dobrą diagnozę i jeśli nie ma takiej potrzeby unika antybiotyków.

Świetny lekarz poświęca dziecku i rodzicom dużo czasu,jest z nim świetny kontakt. Godny polecenia. Zawsze uprzejmy moje dziecko go uwielbia.