lekarz Adam Sturski

Profesjonalizm, uprzejmość, empatia. Polecam. Usunięcie zębów przez Pana Doktora odbyło się bezboleśnie i bardzo sprawnie.

Profesjonalizm, uprzejmość, empatia.
Polecam.
Usunięcie zębów przez Pana Doktora odbyło się bezboleśnie i bardzo sprawnie.

dr Adam Sturski to b.kompetentny lekarz; mily komunikatywny, rzeczowy. Resekcja odbyla się bezboleśnie i bez jakichkolwiek dalszych powiklan. POLECAM .

Dr Adam Sturski to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim lubi to co robi a przy tym jest bardzo kompetentny i rzeczowy. O wszystkim informuje pacjenta i w sposób zrozumiały tłumaczy. Jest przesympatycznym, miłym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem.

Gorąco polecam ... komunikatywny , konkretny , bardzo delikatny . Super , mimo że wizyty u stomatologa należą do najbardziej stresujących dla mnie wyszłam spokojna i z ogromną ulgą

Doskonały lekarz, bardzo kompetentny, niesamowicie miły i cierpliwy, każdy etap leczenia tłumaczy obrazowo i konsultuje z pacjentem. Bardzo polecam

Dr Adam Sturski to wyjątkowy lekarz. Kompetentny, uprzejmy, miły i bardzo skuteczny. Niezwykłe podejście do dzieci, wyrozumiałość i komunikatywność doktora sprawia, że mój pięcioletni syn pozwala na leczenie zębów przy znieczuleniu i dr robi to tak precyzyjnie, że odbywa się to bez jednej kropli łzy. Polecam z całego serca.

Komunikatywny, kompetentny, zabawny, uważny, i przede wszystkim skuteczny!!! Po prostu dobry lekarz. Z całego serca polecam.

Komunikatywny, kompetentny, zabawny, uważny, i przede wszystkim skuteczny!!!
Po prostu dobry lekarz.
Z całego serca polecam.

Pan doktor tylko naciagnal mnie na koszty zęba którego i tak trzeba było wyrwać. Naciagacz w dodatku przemadrzaly.Do pracownic brzydko się odzywa i ciągle je poucza.

Polecam ( usuwalam zab- osemke) . cena uslugi takze przyzwoita. Lekarz konkretny, dokladnie informujacy pacjenta, probujacy nawiazac pozytywny wspolpracujacy kontakt- mimo mojego duzego stresu.

Może i jest profesjonalistą, ale koszty leczenia przekraczają standardowe ceny. Brak rozsądku w cenach usług. Leczyłem się u wielu stomatologów, również chirurgów - nikt nie był tak zachłanny na kasę. Nie polecam!!!!