lekarzAdam Synowski

Laryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
6 opinii

• 5

Najlepszy laryngolog wszystko wyłumaczy ,cierpliwie słucha dokładnie bada poświęca dużo czasu pacjentowi polecam w 100%

• 5

nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Fakt - byłem u p. Adama prywatnie, ale poświęcił mi sporo czasu (trudno określić, ale na pewno około pół godziny), spokojnie wyjaśnił naturę moich problemów zdrowotnych (wiecznie zatkany nos) informując mnie o wielu sprawach o których nie miałem pojęcia (np. możliwej astmie). Polecam.

• 5

Dokonywałem u niego leczenia przegrody nosowej. Bardzo sympatyczny pan, spokojne podejście do pacjenta, kulturalny, wytłumaczył na czym polega moja choroba i jasno opisał dalsze postępowanie. Po zabiegu raczej nic się nie zmieniło, moim zdaniem bardzo odbry specjalista, co prawda nie spędzał ze mną zbyt wiele czasu, ale w końcu nie tylko ja mam problem prawda? Osobiście polecam tego lekarza.

• 3
  • 2
  • 1

Zdecydowanie NIE polecam tego lekarza!!!!!! Wskutek zlekceważenia choroby i braku zaintersowania się opisem mojego problemu,do dzisiaj mam pogorszony stan zdrowia i nie wiem,czy sie cofnie. Gdyby tylko lekarz zechciał PRZECZYTAC załączoną do leku ulotkę i gdyby zechciał wysluchać mnie ze zrozumieniem,a potem skojarzyć podane w ulotce problemy,nie zaleciłby mi stosowanie prrepisanego przez siebie leku i nie doszłoby do tak ciężkich powikłań i i problemu ze zdrowiem,jaki mam do dzisiaj. A fatalna decyzja lekarza miała miejsce w kwietniu 2011r. Lekarz ,można przyznać,nie jest arogancki i to tyle jego zalet,moim zdaniem!NIE POLECAM!!!!!

• 3
  • 1

Nieporozumienie,nabyłam choró kilka ,a nie wyleczyłam niczego! Poszłam do lekarza z małym problemem a w efekcie zastosowanego leczenia mam rozregulowany cały organizm. Lekarz nie uprzedził mnie,że przepisany lek może mieć działanie niepożądane,więcej,kiedy po ciężkim stanie zapalnym gardła i zatok (trzytygodniowe leczenie antybiotykami,jeszcze nie odzyskałam zdrowia)kojarzyłam ,że ten nagły atak choroby powstał wskutek działania zaleconego lekarstwa,lekarz przekonał mnie,że mam racji i polecił nadal stosowanie tego samego leku. W efekcie było pogotowie,szpital i OGROMNE PROBLEMY z moim zdrowiem.Nie polecam,nie mam zaufania! Usunięcie konsekwencji nieszczęsnego leku jeszcze leczę i chyba nieprędko przestanę. Przeszkadza mi fakt,że lekarz nie ponosi konsekwencji swojego błędu.-

• 5

Super lekarz. Postawił trafną diagnozę, po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i specjalistycznym badaniu. Udzielił też instruktarzu wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych. Wszystko było w cenie jednej wizyty.

Gdzie przyjmuję

place 11

Harcerska 132
    Tychy
    50,116703818,95974830 32 218 45 16

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat