Adam Synowski

Tychy
50,116703818,95974830 32 218 45 16

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
6 opinii

Najlepszy laryngolog wszystko wyłumaczy ,cierpliwie słucha dokładnie bada poświęca dużo czasu pacjentowi polecam w 100%

nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Fakt - byłem u p. Adama prywatnie, ale poświęcił mi sporo czasu (trudno określić, ale na pewno około pół godziny), spokojnie wyjaśnił naturę moich problemów zdrowotnych (wiecznie zatkany nos) informując mnie o wielu sprawach o których nie miałem pojęcia (np. możliwej astmie). Polecam.

Dokonywałem u niego leczenia przegrody nosowej. Bardzo sympatyczny pan, spokojne podejście do pacjenta, kulturalny, wytłumaczył na czym polega moja choroba i jasno opisał dalsze postępowanie. Po zabiegu raczej nic się nie zmieniło, moim zdaniem bardzo odbry specjalista, co prawda nie spędzał ze mną zbyt wiele czasu, ale w końcu nie tylko ja mam problem prawda? Osobiście polecam tego lekarza.

Zdecydowanie NIE polecam tego lekarza!!!!!! Wskutek zlekceważenia choroby i braku zaintersowania się opisem mojego problemu,do dzisiaj mam pogorszony stan zdrowia i nie wiem,czy sie cofnie. Gdyby tylko lekarz zechciał PRZECZYTAC załączoną do leku ulotkę i gdyby zechciał wysluchać mnie ze zrozumieniem,a potem skojarzyć podane w ulotce problemy,nie zaleciłby mi stosowanie prrepisanego przez siebie leku i nie doszłoby do tak ciężkich powikłań i i problemu ze zdrowiem,jaki mam do dzisiaj. A fatalna decyzja lekarza miała miejsce w kwietniu 2011r. Lekarz ,można przyznać,nie jest arogancki i to tyle jego zalet,moim zdaniem!NIE POLECAM!!!!!

Nieporozumienie,nabyłam choró kilka ,a nie wyleczyłam niczego! Poszłam do lekarza z małym problemem a w efekcie zastosowanego leczenia mam rozregulowany cały organizm. Lekarz nie uprzedził mnie,że przepisany lek może mieć działanie niepożądane,więcej,kiedy po ciężkim stanie zapalnym gardła i zatok (trzytygodniowe leczenie antybiotykami,jeszcze nie odzyskałam zdrowia)kojarzyłam ,że ten nagły atak choroby powstał wskutek działania zaleconego lekarstwa,lekarz przekonał mnie,że mam racji i polecił nadal stosowanie tego samego leku. W efekcie było pogotowie,szpital i OGROMNE PROBLEMY z moim zdrowiem.Nie polecam,nie mam zaufania! Usunięcie konsekwencji nieszczęsnego leku jeszcze leczę i chyba nieprędko przestanę. Przeszkadza mi fakt,że lekarz nie ponosi konsekwencji swojego błędu.-

Super lekarz. Postawił trafną diagnozę, po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i specjalistycznym badaniu. Udzielił też instruktarzu wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych. Wszystko było w cenie jednej wizyty.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny