lekarz Adam Wideński

Na konsultacji doktor był uprzejmy, ale gdy przyszłam na zabieg (bardzo krótki, bo trwał 30min) już taki uprzejmy nie był. Wzbudzał we mnie wyrzuty sumienia ze sama doprowadziłam do takiego stanu rzeczy i rzucał komentarze (niekoniecznie miłe) na ten temat, po czym w połowie zabiegu rozmawiając z pielęgniarką udawał jakby mnie nie było w pomieszczeniu. Bardzo mnie nastraszył mówiąc o nowotworze (gdzie lekarz nie powinien bez podstaw straszyć pacjenta, a w moim przekonaniu nie było postaw.)Tylko dlatego ze doktor miał kiedyś podobny przypadek nie daje mu prawa do starzenia najmniej prawdopodobnym scenariuszem. Wycinek został wysłany do badań i się okazało ze to nic groźnego i to były tylko zbędne nerwy. Już pomijając fakt ze musiałam na wyniki czekać ponad tydzień dłużej, ponieważ doktor zapomniał ich przywieźć.

Pan doktor od pierwszego kontaktu w Izbie Przyjęć był bardzo zainteresowany i zbadał mnie bardzo dokładnie. W trakcie oczekiwania na operację - pęcherzyk żólciowy opowiedział mi jak bedzie wyglądał zabieg. Po operacji cały czas interesował się moim stanem. Odmówił przyjęcia nawet kwiatów przy wypisie! Wszystko w tym małym szpitalu było dzieki doktorowi do zniesienia.

słaby chirurg malo doświadczenia w porównaniu do zajmowanego stanowiska.Często nie przeprowadza badasnia do końca i nie stawia rozpoznania.

Adam Wideński to specjalista chirurg, miałam u niego robiony zabieg Barrona - super lekarz, bardzo przyjemny i życzliwy a co najważniejsze bardzo kompetentny i zawsze uśmiechnięty co podnosi człowieka psychicznie. Tłumaczy wszystko od podstaw i bardzo szczegółowo. W trakcie zabiegu tłumaczył każdy jeden krok.