lekarz Adam Wiszniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Pan dr, to wspaniały człowiek. Profesjonalny i mający dużą wiedzę dr. Dzięki pomocy Pana dr, mogę wrócić do normalnego funkcjonowania. Panie dr, jest Pan moim drugim Aniołem Stróżem :-) Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Nigdy nie zapomnę tego co Pan dla mnie zrobił.

Pan dr, to wspaniały człowiek. Profesjonalny i mający dużą wiedzę dr.
Dzięki pomocy Pana dr, mogę wrócić do normalnego funkcjonowania.
Panie dr, jest Pan moim drugim Aniołem Stróżem :-)
Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Nigdy nie zapomnę tego co Pan dla mnie zrobił.

NIE POLECAM!! Chamski,nie miły,człowiek z takim podejściem do drugiego człowieka nie powinien być lekarzem!. Robi z pacjenta debila,który dobry jest do "dojenia" kasy,zwodzi pacjenta,marnując cenny czas który pozostał na leczenie. .. Omijać szerokim łukiem! Szczerze NIE POLECAM!!

NIE POLECAM!!

Byłem u doktora tydzień temu z mamą i ojcem - operował obu, od 10 lat dał im nowe życie, jak zawsze uśmiechnięty, stanowczy, profesjonalny, z dużą dawką humoru tak że wizyta staje się przyjemnością a nie obowiązkiem, polecam polecam polecam

testtesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttest

Dr Wiszniewski może być wzorem dla innych lekarzy. Podjął się operacji aby ratować nogę mojej mamy, gdy inni chirurdzy mówili już tylko o amputacji. Operacja się powiodła. Wszystko wskazuje na to, że mama jeszcze pochodzi na dwóch nogach. Lekarz z super podejściem do pacjenta.

Lekarz z super podejściem do pacjenta.

Doktor Wiszniewski, polecam !!!!! w 100%, miły sympatyczny, otwarty, uratował nogę i życie mojej mamie, gdy w innych szpitalach nie dawali szans i zalecali amputację, on tchną nadzieję i wiarę, zawsze otwarty i uśmiechnięty, przyjacielsko i ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta, oby więcej takich ludzi w dzisiejszych czasach

Pan doktor leczy a wcześniej operował mojego ojca od 7 lat go znamy, jesteśmy szczęśliwi że go znaleźliśmy i jesteśmy pod jego opieką, duża wiedza, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i wyrozumiały, kultura osobista, proste gesty jak podanie reki na dzień dobry i do widzenia dużo znaczą dla pacjenta, polecamy go zawsze i wszędzie, chirurg jakich już coraz mniej

Byłam 3 dni temu na kolejnej wizycie u Pana Doktora, ogromna wiedza, kultura osobista, słucha, tłumaczy, leczy, jestem pacjentką doktora od 5 lat, to On uratował mi życie, dziękuję

Duża wiedza, kompetencja, wytłumaczenie problemu, godny polecenia, warto , chodziłam od 2 lat z problemem, teraz go już nie mam

Wizyta trwała 3 minuty, ponieważ lekarz doprowadził mnie dosłownie do płaczu, cały czas zarzucając że mu przerywam i nie słucham. Na początku usłyszałam również, że skoro dostaję leki na zakrzepicę to po co w ogóle do niego przyszłam? Oczywiście tzw '' chirurg naczyniowy'' nie był łaskaw nawet spojrzeć na moją nogę i nie wykonał żadnego badania. Zero profesjonalizmu, zero zaangażowania,zero empatii, brak minimalnej chęci aby wysłuchać pacjenta i spróbować znaleźć przyczynę choroby. Gdy powiedziałam, że noga puchnie mi w kostce od dwóch dni -mimo branych leków, usłyszałam: Czy jak ma ...

Zero profesjonalizmu, zero zaangażowania,zero empatii, brak minimalnej chęci aby wysłuchać pacjenta i spróbować znaleźć przyczynę choroby. Gdy powiedziałam, że noga puchnie mi w kostce od dwóch dni -mimo branych leków, usłyszałam: Czy jak ma pani grypę to przechodzą pani objawy w parę dni?
Popieram poprzednie opinie, ten tzw ''lekarz'' traktuje ludzi jak idiotów, a sam siebie za nie wiadomo jaką personę.
Odradzam, nie polecam, napisałam również skargę do instytucji, w której pracuje ten pan.