Lekarze Stargard Szczeciński

mgr Grażyna Chudzik

Neurologopeda, Psycholog kliniczny

Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka i Dorosłych Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.
Limanowskiego 32
Stargard Szczeciński

Przesympatyczna Pani Grażyna. Praca z nią i naszym dzieckiem jest bezapelacyjnie najlepsza. Cieszę się że odszukałem tu Panią Chudzik i razem współpracujemy i imię poprawy zdrowia maluszka mojego. Polecam
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 28330, 'name': u'Stargard Szczeci\u0144ski'} Urolog
                                       lekarz Norbert Taraszkiewicz

lekarz Norbert Taraszkiewicz

Urolog

Prywatny Gabinet Urologiczny
Dworcowa 9 pok nr7
Stargard Szczeciński

Godny polecenia, kompetentny i zna się na swojej pracy. Bardzo pomocny i uprzejmy Pan doktor, zawsze wyrozumiały i tylko takich potrzebujemy.
Opinia dodana przez: Lilia
{'id': 28330, 'name': u'Stargard Szczeci\u0144ski'} Traumatolog
                                       lekarz Bartosz Paprota

lekarz Bartosz Paprota

Traumatolog, Ortopeda

consylius
73-110 Stargard Szczeciński

Dr Bartosz Paprota, to lekarz, który od początku do końca jest zaangażowany w leczenie pacjenta. Zanim trafiłam pod profesjonalną opiekę, doświadczyłam wielu nietrafionych diagnoz, stawianych „na oko” i zbywania pacjenta. Gdy trafiłam do Doktora Paproty za pierwszym razem, 17 lat temu – z polecenia innego zadowolonego pacjenta – okazało się, że nareszcie jestem w dobrych rękach. Profesjonalny wywiad, badanie, leczenie, opieka, dostępność, a w tym wszystkim życzliwość i serdeczność. I ...

Ewa Chrałowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

FAM – MED
73-110 Stargard Szczeciński

bardzo dobra pani doktor ,, doradzi ,pomorze w każdej chwili ,, miła ,uprzejma , jest moim lekarzem rodzinnym ,,, jestem bardzo zadowolony z wizyt w gabinecie ,, nikomu ne odmówi wizyty ,,
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Lech Piotrowski

Pulmonolog

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Pan dr Piotrowski to jedyny lekarz w Stargardzie któremu można zaufać w 100% Odpowiada na każde pytanie i robi to w taki sposób że każdy rodzic zrozumie,super podejście do dzieci i rodziców, zawsze odbiera telefon i nigdy się nie spóźnia a najważniejsze jest to że naprawdę ratuje życie.Polecam tego lekarza z całego serca :)

lekarz Eligiusz Stamirowski

Psychiatra

os. Zachód B 12e lok. 7
73-100 Stargard Szczeciński

Jeśli ktokolwiek zastanawia się na pójściem do dr. Eligiusza Stamirowskiego to nie ma powodów do obaw.Doktor niesamowicie kompetentny,uprzejmy,dokładny.Kompleksowo podchodzi do problemu pacjenta.Na samym początku wzbudził moje zaufanie i poświęcił mi bardzo dużo czasu.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora.
Opinia dodana przez: Justina322

lekarz Maria Kozakowska

ulica Szymanowskiego 46
73-110 Stargard Szczeciński

Pani Maria Kozakowska do dla mnie najlepszy lekarz pediatra,mam dwoje dzieci 6 latka i 4 latka,i leczę je od urodzenia u Dr.Mari, dzięki Pani doktor rozpoznano u starszego syna astmę i alergię,jestem jej za to wdzięczna dzięki niej mój syn już tak często nie choruje na płuca i oskrzela, a bywało ze dwa razy w miesiącu teraz sporadycznie, zawsze można na Panią doktór liczyć, stałych pacjentów potrafi przyjąć nawet w ...

lekarz Antoni Kalinowski

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Chciałam się dziś zarejestrować do mojego ulubionego ,,Doktorka,,- niestety , nieudało mi się ;-( , do innych lekarzy - owszem były numerki , ale do Niego niestety zabrakło - już samo to - mówi samo za siebie... Pozdrawiam

Karol Wasilewski

ulica Słowackiego 8 i/1
73-110 Stargard Szczeciński

Mogę tylko dodać do tych pozytywnych opiń iż jest naturalny plus jako uboższy pacjent, z zaniedbanymi zębami byłem traktowany (w odróżnieniu od innych stomatologów z którymi się zetknąłem )z pełnym szacunkiem i taką samą uprzejmością itd...
Opinia dodana przez: czes1965

dr n. med. Andrzej Nienartowicz

marsz. Piłsudskiego 13 lok. 4
73-110 Stargard Szczeciński

Jeden z lepszych lekarzy jakich w zyciu poznalam. Mieszkalam w kilku krajach i korzystalam z lokalnych uslug wiec mam z kim porownywac, prowdzi mnie od lat.

lek. dent. Patrycja Sobczyńska-Jakubowska

NZOZ "PARKOWA" Gabinety Lekarskie i Stomatologiczne Patrycja Sobczyńska - Jakubowska
Okrzei 2A
73-110 Stargard Szczeciński

Jako stały pacjent jestem bardzo zadowolony z usług tego gabinetu stomatologicznego i nie ukrywam swojego zadowolenia. Bardziej odwiedzam Pana stomatologa profilaktycznie i muszę powiedzieć, że uzębienie mam zdrowe i silne pomimo swojego dużego wieku a mam już ponad 50 lat. Polecam innym

lek. dent. Radosław Bubieło

Chirurg stomatolog

B14 Centrum Opieki Stomatologicznej i Lekarskiej
os. Osiedle Zachód B14/F1
73-110 Stargard Szczeciński

Jestem po usunięciu czterech ósemek , profesjonalne podjęcie do pacjenta, polecam Pana Doktora . Szybko , sprawnie
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Konrad Socha

Przychodnia ZDROWYM BYĆ
ul. Rumuńska 9A/G
73-110 Stargard Szczeciński

Fachowy, sympatyczny, skrupulatny i wnikliwy. Polecam Takiego lekarza wszystkim. Godny polecenia i zaufania.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Małgorzata Mikulska

Neurolog

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

Pani Doktor prowadzi mnie 15 lat Kobieta z sercem na dłoni, świetny specjalista.Wsztstko tłumaczy,cierpliwa,opiekuńcza,super lekarz.Ufam nie tylko jako lekarzowi ale też jako człowiekowi.Kobieta anioł ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Zygmunt Gliński

KMW Centrum Zdrowia
ulica I Brygady 18
Stargard Szczeciński

Spokojne i rzeczowe podejście do problemu,objaśnienie ścieżki leczenia -Dziękuję za poradę i pomoc w pokonaniu COVID ! :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

lek. dent. Barbara Horak

Bolesława Krzywoustego 6b lok. 4
73-110 Stargard Szczeciński

Fachowość, kompetencja, delikatność, uprzejmość!

lekarz Romuald Bąk

Prywatny Gabinet Lekarski
Piłsudskiego 13/6
73-110 Stargard Szczeciński

Empatyczny i życzliwy. Dziękuję za przyjęcie z "marszu" i pomoc w bólu. Polecam tego stomatologa. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Justyna Pol

Żwirki i Wigury 3/8
73-110 Stargard Szczeciński

Z całego serca polecam gabinet dr Justyny. Wspaniała, ciepła kobieta, która zrobi wszystko, aby pomóc. Korzystam z jej pomocy od lat i nigdy nie zamieniłabym dentysty na innego. Doktor Pol zawdzięczam piękny, ale przede wszystkim zdrowy uśmiech!
Opinia dodana przez: BarBara

lekarz Piotr Morawiak

KMW - CENTRUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica I Brygady 18
73-110 Stargard Szczeciński

Mily, dokladnie tlumaczy chorobe i sposob jej leczenia. Mimo wizyty na NFZ i mnostwa pacjentow na poczekalni poswiecil bardzo duzo czasu. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Stanisław Szagdaj

Ośrodek Dializ nr 7 w Stargardzie Szczecińskim
Wojska Polskiego 27
73-110 Stargard Szczeciński

Polecam z całego serca, człowiek z doświadczeniem i całkowitym oddaniem. Dziękuję jeszcze raz, za uratowanie mojego dziecka. Odpowiednia osoba, na odpowiednim stanowisku w naszym Stargardzkim szpitalu. ❤❤
Opinia dodana przez: Anna