Agata Cichoń-Lenart

4.3/5
Średnia:
4.25
14 opinii

P.Agata jest bardzo dobrym terapeutą ma świetne podejście jest miła i sympatyczna osoba . Rozmawia z osobą chorą docieka ważnych aspektów na podstawie tego przepisuje odpowiednie leki . Szkoda tylko że jest lekarzem od małoletnich ponieważ odwiedzilabym ja ponownie po 18 roku życia. Pozdrawiam cieplutko !

Poza tym,że bardzo droga wizyta,to nic nowego nie powiedziała,tyle samo wiedziałam od pani doktor rejonowej. Dla mnie słaby lekarz,jak ktoś ma za dużo pieniędzy,to może spróbować u tej doktor,ja nie polecam.

Raczej nie polecam tej pani doktor. Umówienie się na wizytę,graniczy z cudem,a ceny za wizytę są ogromne,Pierwsza wizyta 200 zł, następne po 140 zł. Pani doktor jest średnio sympatyczna, wiedza też jest średnia. Więcej o chorobie dziecka przeczytałam w internecie, nie umie wytłumaczyć,jak dalej postępować,aby dziecko mogło lepiej funkcjonować,tylko zapisuje psychotropy.

Bardzo dobry lekarz. Wrażliwa i kompetentna, i co jedyne w swoim rodzaju : dyspozycyjna ! Nie znam innego psychiatry, który przyszedłby do domu pacjenta - nawet jeśli jest to chore dziecko i zrozpaczeni rodzice. Widać, że zależy jej na ludziach i że sama jest wspaniałym człowiekiem, który chce dać od siebie coś więcej, niż tylko poradę lekarską.

Bardzo dobry lekarz, rzeczowa, stawia trafne diagnozy,ostrożnie i starannie dobiera leki, ma świetny kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.

Średnie wrażenie. Miła i uprzejma. Ale moim zdaniem brak jej doświadczenia.

Dziwna ta baba , nie lubię jej nie jest obiektywna

Pani doktor Agatka, bo tak nazywam Naszą Panią Dokotor,to super specjalista,Mój syn jest Nią zachwycony,a przedewszystkim jest miła, urocza i nie znam innego tak oddanego lekarza .Polecam wszystkim rodzicom,którzy mają problemy z dziećmi.Serdecznie dziękuję Pani za opiekę nad moim Miłoszem.Pozdrawiam Marlena G.

Po pierwszej wizycie bardzo pozytywne wrażenie i poczucie, że syn jest w dobrych rekach. Pani Doktor bardzo dokładnie zgłębia problem, nastawiona jest na dobro pacjenta. Bez trudu potrafiła nawiązać kontakt z nastolatkiem - bardzo uprzedzonym do tej wizyty.

To najlepszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia, z czysty sumieniem powierzam pod jej opiekę swoje dziecko.

Byliśmy zachwyceni, gdy wyszliśmy z poradni.

Miałam z nią kontakt na oddziale... Bardzo miła lekarka. Serdecznie polecam!!!

Mam bardzo duże zaufanie do Tej Pani. Wysłucha, porozmawia i poradzi. Nie interesuje jej sama choroba, ale też i człowiek. Wszystkim potrzebującym Polecam.

Zdecydowanie Polecam! Jest to najbardziej uprzejmy lekarz jakiego poznałam. Mam wrażenie, że opieka jest wszechstronna i fachowa. Jestem bardzo zadowolona!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny