dr n. med. Agata Cichoń-Lenart

Opinii14

Patrycja

09.11.2015

P.Agata jest bardzo dobrym terapeutą ma świetne podejście jest miła i sympatyczna osoba . Rozmawia z osobą chorą docieka ważnych aspektów na podstawie tego przepisuje odpowiednie leki . Szkoda tylko że jest lekarzem od małoletnich ponieważ odwiedzilabym ja ponownie po 18 roku życia. Pozdrawiam cieplutko ...

P.Agata jest bardzo dobrym terapeutą ma świetne podejście jest miła i sympatyczna osoba . Rozmawia z osobą chorą docieka ważnych aspektów na podstawie tego przepisuje odpowiednie leki . Szkoda tylko że jest lekarzem od małoletnich ponieważ odwiedzilabym ja ponownie po 18 roku życia. Pozdrawiam cieplutko !

Anna K.

09.09.2015

Poza tym,że bardzo droga wizyta,to nic nowego nie powiedziała,tyle samo wiedziałam od pani doktor rejonowej. Dla mnie słaby lekarz,jak ktoś ma za dużo pieniędzy,to może spróbować u tej doktor,ja nie polecam.

Jolanta

04.08.2015

Raczej nie polecam tej pani doktor. Umówienie się na wizytę,graniczy z cudem,a ceny za wizytę są ogromne,Pierwsza wizyta 200 zł, następne po 140 zł. Pani doktor jest średnio sympatyczna, wiedza też jest średnia. Więcej o chorobie dziecka przeczytałam w internecie, nie umie wytłumaczyć,jak dalej postępować,aby dziecko mogło lepiej funkcjonować,tylko zapisuje psychotropy.

Anonim

27.06.2011

Bardzo dobry lekarz. Wrażliwa i kompetentna, i co jedyne w swoim rodzaju : dyspozycyjna ! Nie znam innego psychiatry, który przyszedłby do domu pacjenta - nawet jeśli jest to chore dziecko i zrozpaczeni rodzice. Widać, że zależy jej na ludziach i że sama jest wspaniałym człowiekiem, który chce dać od siebie coś więcej, niż tylko poradę lekarską.

Anonim

22.11.2010

Bardzo dobry lekarz, rzeczowa, stawia trafne diagnozy,ostrożnie i starannie dobiera leki, ma świetny kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra dziecięcy Sosnowiec"?

Monika Maj

indywidualna praktyka lekarska