lekarz Agata Długosz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Idąc do lekarza wszyscy potrzebujemy intymności, Niestety w prywatnym gabinecie pani doktor drzwi są tak nieszczelne że pozostałe pacjentki słyszą dosłownie wszystko siedząc na korytarzu. I nie jest to miła osoba.

No niestety, nie mam dobrego zdania. Po 9 miesiącach prowadzenia ciąży zostałam, jak inne pacjentki Pani doktor, pozostawiona sama sobie. Brak zainteresowania i wsparcia w tak ważnym momencie jakim jest poród pozostawił u nas bardzo duży niesmak. Ciesze się jedynie z tego, że są jeszcze w szpitalu lekarze, którzy bez względu na to czy jest się ich pacjentką czy nie służą dobrą radą, słowem i pomocą.

Bardzo dobry lekarz warty polecenia innym osoba pani doktor jest bardzo sympatyczna osoba z kazdym porozmawia wytlumaczy chorobe nigdy nikomu nie odmowi wizyty 😖😊

Bardzo dobry lekarz jest bardzo mila i serdeczna osobo ktora kazdemu pomoze nigdy nikomu nie odmawia nawet na kase chorych inni lekarze za pieniadze sa tylko mili ale pani doktor nie

mam juz swoje lata i znam wielu lekarzy ale Pani Doktor Jest jakich mało niestety w naszym skorumpowanym kraju Przede wszystkim Człowiekiem Każdemu bym życzyła jesli już to tylko Pani Doktor Agata Długosz

Sto razy lepiej opiekuje się pacjentką na kasę chorych niż pani W. prywatnie. Mam do niej pełne zaufanie, zawsze wytłumaczy, doradzi, poświęci czas, nawet gdy ma się problem, a nie jest się zarejestrowanym to każe przyjść. Odbiera telefony, nie lekceważy pacjentki.