Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Zainteresowaniami dr Agaty Fleming są szeroko pojęta ginekologia, położnictwo i ginekologia estetyczna. Bardzo ważny jest dla niej rozwój osobisty, dlatego bierze udział w licznych szkoleniach i kursach krajowych, a także zagranicznych.

Świadczy usługi z zakresu:

diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych,
poradnictwa antykoncepcyjnego, antykoncepcji awaryjnej, zakładania/ usuwania wkładek domacicznych oraz implantów antykoncepcyjnych.
hormonalnej terapii menopauzalnej,
prowadzenia ciąży,
USG ginekologicznego i USG ciąży.
ginekologii estetycznej: labioplastyka, wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym, O-shot, G-shot, laseroterapia, radiofrekwencja.
Ukończone szkoły/ wykształcenie

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe oraz specjalizację z dziedziny położnictwa oraz ginekologii zdobyła pracując w Instytucie „Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi, w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w prywatnych placówkach medycznych.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Na bieżąco poszerza swoją wiedzę z zakresu zagadnień teoretycznych i praktycznych. Dba o rozwój umiejętności i wiedzy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.

Kilka słów o mnie

W trakcie leczenia bardzo ważne jest dla mnie indywidualne, holistyczne podejście do Pacjentek oraz ich problemów zdrowotnych.

Konsultacje przeprowadzam w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek. Uwielbiam podróże. Jestem pasjonatką muzyki i tańców latynoamerykańskich.

Zajmuję się m.in.:

suchością pochwy,
aplikacją kwasu hialuronowego,
klimakterium.
Publikacje naukowe

Ciąża po terminie porodu – https://podyplomie.pl/ginekologia/38021,ciaza-po-terminie-porodu
American Journal of Transplantation Images in Transplantation / Am J Transplant. 2020;20:3252–3254.Am Anemia in pregnant women after childhood liver transplantation.