lekarz Agata Jakubik

Panią doktor znam od 8 lat. Przez 6 lat była bardzo uprzejma i miła zwłaszcza w stosunku do dzieci. Kompetencje trudno mi ocenić, bo przez cały ten czas wyłącznie obserwowała dziecko i lekko uciekające oczka. Trzy ostatnie wizyty to niestety popis agresji ze strony Pani doktor. 1. Pani doktor nie chce nas przyjąć, bo się zarejestrowałyśmy 10 min po czasie, pomimo iż przed prywatnym zaznaczam gabinetem ok. godziny opoznienia (min 30 min opoznienia to zreszta standard), widok tróki małych dzieci i ich udręczonej matki nie budzi empatii Pani Doktor. Godzi ...

1. Pani doktor nie chce nas przyjąć, bo się zarejestrowałyśmy 10 min po czasie, pomimo iż przed prywatnym zaznaczam gabinetem ok. godziny opoznienia (min 30 min opoznienia to zreszta standard), widok tróki małych dzieci i ich udręczonej matki nie budzi empatii Pani Doktor. Godzi się w końcu z wielką łaską.
2. Pani Doktor sie irytuje bo dziecko robi problem przy zkrapianiu oczu.
3. Pani Doktor odmawia dalszego prowadzenia córki, bo ta nie chce nosić okularów. Podważa moje kompetencje rodzicielskie i zarzuca brak empatii w stosunku do córki. Szkoda, bo wreszcie miałaby okazje sie wykazać, bo w końcu wykryła u córki niedobór konwergencji oczu. Pytanie czy nie czasem o 3 lata za późno. Wogóle trudno uzyskać u Pani Doktor jakieś poglębione wyjaśnienia. Teraz twierdzi, że nienoszenie okularów przy niewielkim astygmatyzmie może powodować zeza. 4 miesiżce temu jednak stwierdziła, że choć lepiej żeby nosiła, to jednak nie powinno to zaszkodzić, chodzi bowiem o zmniejszenie dyskomfortu oraz uniknięcie bóli głowy i klopotów w nauce. (Córka w szkole radzi sobie bardzo dobrze, na bóle lub dyskomfort się nie skarży). No cóż trzeba będzie poszukać innego specjalisty , bo Pani Doktor z nas zrezygnowała ...

Gorąco polecam, Pani doktor jest kompetentnym specjalistą w swojej dziedzinie. Leczę się u Niej z dzieckiem od wielu lat.Bardzo nam pomogła.

Jestem pacjentką Pani Doktor wraz z całą moja rodziną od wielu lat. Nigdy nikomu nie odmówiła pomocy. Jest bardzo kompetentnym okulistą i wspaniałym, życzliwym wszystkim pacjentom człowiekiem. To jest lekarka z ogromnym sercem, która kocha swoja pracę i każdy pacjent jest dla niej niezwykle ważny. Dzięki ogromnej wiedzy Pani Doktor Agata Jakubik właściwie diagnozuje i leczy naprawdę poważne choroby oczu. Znakomity okulista i niewiarygodnie sympatyczna i piękna kobieta. Myślę, że ocena bardzo dobra to zbyt niska ocena, jaką ja wystawiłabym Pani Doktor. Pani Doktor Agata Jakubik ode mnie i mojej rodziny otrzymuje OCENĘ CELUJĄCĄ .
Zosia z rodziną

Najlepszy Okulista, z jakim się do tej pory spotkałam, szczególnie polecam jako lekarza dla dzieci.

bardzo wnikliwa i wszechstronnie wykształcona

bardzo wnikliwa i wszechstronnie wykształcona