lekarz Agata Jarysz-Andryszak

Ginekolog onkolog

Nie miła , problemowa , może i dobrze leczy , ale żadnych innych plusów w niej nie ma. Myśli , że może sobie odwoływać dzień wcześniej na wieczór wizytę a gdy ja tak zrobiłam to wielkie obrażenie i zakończenie rozmowy telefonicznej bez możliwości odpowiedzenia jej na cokolwiek . Obiecuje dużo( możliwość dwóch opakowan antykoncepcyjnych bez wizyty jednorazowo) a gdy przychodzi do tego że chciałam skorzystać z tej pomocy , dostałam odmowę i zawiedzione 'może wypisze jedno ' . Trudno , moze wymagam więcej od lekarza

Wizyta u takiej pani doktor to sama przyjemność. Polecam :)

Wizyta u takiej pani doktor to sama przyjemność. Polecam :)

NIE POLECAM!!! jest lekcewazaca i niekompetentna! doprowadziła mnie swoimi beznadziejnymi sposobami i lekami do poronienia, wogule olewajacy styl pracy i zero zaangazowania i proby podtrzymania ciazy. Jej slowa koncowe po stwierdzeniu poronienia: nie pani pierwsza i nie ostatnia. ABSOLUTNIE ODRADZAM GINEKOLOG ANDRYSZAK!

BARDZO MIŁA I ZNAJĄCĄ SIĘ NA RZECZY !!!!POLECAM!!!!

BARDZO MIŁA I ZNAJĄCĄ SIĘ NA RZECZY !!!!POLECAM!!!!

Super Pani doktor!!Polecam wszystkim paniom!!

Super Pani doktor!!Polecam wszystkim paniom!!

Bardzo miła osoba, znająca się na rzeczy. Trochę drogo bierze, no ale cóż. Polecam

Miła i profesjonalna obsługa . polecam

Miła i profesjonalna obsługa . polecam