Agata Kubisty-Śmiałek

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
23 opinie

Zastanawiam się czy wszyscy opiniujący i ja byliśmy u tego samego lekarza. Bo ja mam odmienne zdanie na temat wiedzy p. doktor. Tym bardziej, że zamiast pacjentowi pomóż to spycha interesantów do innych specjalistów. Nie polecam

Lekarz kompetentna i widać znająca się doskonale na swojej pracy, jednak bardzo nieuprzejma. Patrzyła na moją sprawę z góry, nie miała czasu i ogólnie podeszła z wyrzutem że w ogóle jest jakiś pacjent. Jeżeli nie boicie się poniżenia to polecam. W innym wypadku radzę poszukać kogoś z lepszym podejściem do pacjenta...

Świetna Pani Doktor. Przyjazna pacjentowi, miła, kompetentna i zawsze uśmiechnięta. Badania bardzo szybko, sprawnie i kompleksowo. Ceny przyzwoite. POLECAM!

Rewelacyjna i kompetentna! Pomogła mi kiedy na pogotowiu i w multimedzie zwalili wszystko na stres. Okazało się że to poważna choroba układowa. Pani Agata zrobiła badania i doradziła gdzie dalej iść!

Znakomita Pani doktor wszystko wytłumaczy pomoże bardzo mało takich lekarz Polecam!!!

Profesjonalne załatwienie sprawy, serdecznie polecam!

Takich Lekarzy jak Pani Agata to ze świeczką szukać !!! Brakuje tych punktów w skali, aby wyrazić zadowolenie oraz podejście do pacjenta

P doktor zmieniła adres prywatnej praktyki Przyjmuje teraz na Solnym Tel kontaktowy bez zmian Super lekarz :)

to świetna lekarka bardzo mi pomogła leczę się już u niej 3 lata gdyby nie ona to nie wiem w jakim stanie bym teraz była pozdrawiam ją bardzo oraz polecam

SUPER SUPER SUPER Polecam Bardzo profesjonalnie miło i fachowo

Najbardziej profesjonalny lekarz z jakim miałam do czynienia. Najbardziej żenujące jest to, że takich rzetelnych i naprawdę dobrych lekarzy policzyć można na palcach jednej ręki. Dr Kubisty zajmuję w tym rankingu pierwsze 4 miejsca. Prawdziwy lekarz z powołania.

Szkoda isć!!! Dramat do kwadtaru! Pani nie potrafi wypisać prostego dokumentu kompetentnie, musi wrócić do podstawówki

Kompetentna i dociekliwa w wywiadzie pacjenta, nie bagatelizuje żadnych informacji,stara się pomóc pacjentowi pamiętam te słowa: (nie zgrywamy twardziela pani R.)gdyby nie Pani doktor Agata nie wiem jak potoczyłyby się sprawy dalej, przy tym miła i uprzejma. Naprawdę godna polecenia, nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Dziękuję bardzo!!!

Wyjątkowo miła i kompetentna lekarka, nie miałam żadnego problemu z rejestracją ani siedzeniem w kolejce.

uprzejma, kompetentna, zdecydowana co do diagnozy i leczenia. Polecam.

Lekarz na prawdę z powołania. Uprzejma i pomocna.

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia

Wspaniała pani doktor, indywidualnie i profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta.

Pani doktor jest profesjonalnym lekarzem zajmuje sie pacjetem naprawde bardzo dobrze ,potrafi wysłuchac ,zdjagnozowac i wyleczyc oby jak najwiecej takich lekarzy

Jest to najlepszy doktor na terenie Oświęcimia i okolic,sympatyczna,otwarta,profesjonalna,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie z zaangażowaniem,naprawdę polecam!!

jak wczesniej w kometarzu wspomnialem wszystko co w ankiecie na tak poprostu lekarz z trafna diagnoza i z profesjonalnym podejsciem do pacjeta zyczyl bym sobie aby wszyscy lekarze byli tak kompetentni i serdeczni jak szanowna pani doktor.J. Muszelka

Jest miłą i sympatyczną Lakarką znającą się na swoim zawodzie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny