lekarz Agata Kubisty-Śmiałek

Lekarz medycyny pracy

Lekarz notorycznie uprzykrzający życie pracownikom, którzy starają się o pracę. Myśli pani doktor, że badania i zaświadczenia od innych lekarzy są ad hoc, od razu. Pani Doktor jak Pani widzi problem to proszę skierować interesanta do lekarz medycyny, który przynajmniej nie stwarza problemu i można normalnie pracować a nie utrudniać życia. Chyba, że zapewni Pani co poniektórym pieniądze na utrzymanie rodziny. Chyba trzeba ten gabinet skontrolować.

Zastanawiam się czy wszyscy opiniujący i ja byliśmy u tego samego lekarza. Bo ja mam odmienne zdanie na temat wiedzy p. doktor. Tym bardziej, że zamiast pacjentowi pomóż to spycha interesantów do innych specjalistów. Nie polecam

Lekarz kompetentna i widać znająca się doskonale na swojej pracy, jednak bardzo nieuprzejma. Patrzyła na moją sprawę z góry, nie miała czasu i ogólnie podeszła z wyrzutem że w ogóle jest jakiś pacjent. Jeżeli nie boicie się poniżenia to polecam. W innym wypadku radzę poszukać kogoś z lepszym podejściem do pacjenta...

Świetna Pani Doktor. Przyjazna pacjentowi, miła, kompetentna i zawsze uśmiechnięta. Badania bardzo szybko, sprawnie i kompleksowo. Ceny przyzwoite. POLECAM!

Rewelacyjna i kompetentna! Pomogła mi kiedy na pogotowiu i w multimedzie zwalili wszystko na stres. Okazało się że to poważna choroba układowa. Pani Agata zrobiła badania i doradziła gdzie dalej iść!

Znakomita Pani doktor wszystko wytłumaczy pomoże bardzo mało takich lekarz Polecam!!!

Profesjonalne załatwienie sprawy, serdecznie polecam!

Profesjonalne załatwienie sprawy, serdecznie polecam!

Takich Lekarzy jak Pani Agata to ze świeczką szukać !!! Brakuje tych punktów w skali, aby wyrazić zadowolenie oraz podejście do pacjenta

Takich Lekarzy jak Pani Agata to ze świeczką szukać !!!

P doktor zmieniła adres prywatnej praktyki Przyjmuje teraz na Solnym Tel kontaktowy bez zmian Super lekarz :)