lekarz Agata Sosnowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog, Pediatra

Łukasz

09.09.2015

Fantastyczny lekarz, indywidualne podejście do pacjenta. Wspaniałe tłumaczy przebieg leczenia i jest bardzo spokojna i miła. Polecam kazdemu Panią dermatolog!

02.08.2014

Pani Doktor jest świetnym lekarzem. Nie rozumiem opinii, tych negatywnych. Poświęca dużo czasu pacjentowi i świetnie tłumaczy. Nie prowadzi kuracji w ciemno, no i trafnie dobiera leki. Bardzo dobry dermatolog dziecięcy.

14.09.2013

Pani doktor to cudowna kobieta, bardzo miła i kompetentna. Polecam każdemu leczenie u Pani dr Sosnowskiej!

21.06.2012

brak zainteresowania pacjentem brak odpowiedzialności -błędy dawkowania leku{podczas leczenia izotekiem

11.05.2012

Najlepsza lekarka jaką kiedykolwiek poznałam! wszystko wyjaśniła, uspokoiła, była bardzo miła i sprawiła że zabieg nie był dla mnie stresujący. Polecam tą Panią każdemu!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Katowice"?

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Krasińskiego 25a 101, Katowice