lek. med. Agata Stegińska

Psychiatra

2,7

Jestem pod opieką Pani doktor od ponad dziesięciu lat. Jak to w depresji nie raz człowiek traci chęć do życia.Kazda wizyta i porada Pani doktor stawia mnie na nogi Życzę wszystkim takiego lekarza

Pani lekarz spóźnia się na umówione wizyty, ostatnio było to ponad dwie godziny. Następnie nie pytając się nawet o samopoczucie przystąpiła do wypisania recepty... Próbując się poradzić w kwestii zasilku chorobowego powiedziała, że nie ma czasu bo ma innych klientów. Ogólnie bardzo przedmiotowe podejście do pacjenta. Nie polecam.

Pani Doktor rozczarowała mnie swoją postawą. Brak szacunku do pacjenta. Gotowa do wystawiania recept bez wywiadu. Brak zainteresowania stanem zdrowia pacjenta, a chyba do psychiatry nie idzie się bez powodu. Nie polecam, szczerze .

Specjalista w swojej pracy. Ciepła osoba, empatyczna czuć wielką troskę i opiekę. Pani Doktor była żywo zainteresowana trudnościami mojego synka, zadawała wiele pytań, dotyczących również relacji rodzinnych i szkolnych, poświęciła nam dużo czasu. dziekuje Pani

dziekuje Pani

Lekarz starej daty, specjalizuje się w karmieniu lekami. Podejście do człowieka jak do petenta. Wypisanie recepty i nara. Wizyta 5min, ignorancja problemu, brak kompetentnych odpowiedzi na pytania.

Od wielu lat leczę się u dr Stegińskiej. W mojej opinii jest jest bardzo dobrą psychiatrą, cierpliwa, nie ogranicza się wypisania recepty, wysłucha porozmawia, doradzi. Dziękuję i polecam Panią Doktor. Mariusz Wiśniewski

Mariusz Wiśniewski

Pani Agata wypisuje zaświadczenie o stanie zdrowia pacjenta w której umieszcza pomówienia i niesprawdzone informacje pozyskane od pacjenta. Te informacje w żaden sposób nie są weryfikowane. To zaświadczenie jest przedstawiane w Sądzie. Świadczy to o braku profesjonalizmu ze strony pani psycholog